همدانی: موافق مبارزه با بازیکن سالاری هستم

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص کنار گذاشتن فرشید باقری و محمد دانشگر از تمرینات این تیم، گفت: در هر شرایط موافق مباره با بازیکن سالاری هستم اما گاهی می‌توان حواشی کوچک را به شکلی کنترل کرد که تبدیل به حواشی بزرگ نشود.

ستار همدانی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به کنار گذاشتن محمد دانشگر و فرشید باقری از سوی فرهاد مجیدی، اظهار داشت: با توجه به شرایط بسیار حساس استقلال در لیگ برتر و جام حذفی باید حواشی تیم مدیریت شود اما من همیشه با بازیکن سالاری مخالف هستم و از مربیان حمایت می‌کنم.

وی ادامه داد: دانشگر و فرشید باقری بازیکنان جوانی هستند و باید بزرگترهای تیم به آنها کمک کنند و حواشی را کنترل کنند. در کنار مجیدی نیاز به یک شخصیت مانند کریم باقری داریم تا حواشی کنار تیم را به بهترین شکل مدیریت کند.

مربی اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: در تیم ما افراد بزرگ هستند که می‌توانند به مجیدی و استقلال کمک کنند اما این نیاز به انتخاب صحیح مدیریت دارد. متاسفانه در استقلال ثبات مدیریتی وجود نداشته و برای همین مرتب شاهد تغییرات بودیم.

وی با اشاره به ضعف مدیریت باشگاه در کنترل حواشی تصریح کرد: اخراج دو بازیکن و ناراحتی مدیر تدارکات زحمتکش باشگاه نشان می‌دهد در تیم آرامش لازم وجود ندارد. مدیران باشگاه به اعتقاد من نتوانستند حواشی را کنترل کنند و باید خیلی سریع مسایل را بررسی و حل کنند.

همدانی در خصوص تغییر تاکتیک استقلال در دیدار با پیکان، اظهار داشت: برای هر تاکتیک نیاز به چند جلسه تمرین هست و نمی‌دانم برای این بازی تمرینات لازم صورت گرفته بود یا خیر. باید به تصمیم مربی احترام گذاشت و بگذاریم او در آرامش کار خود را دنبال کند.

وی افزود: فرهاد مجیدی و استقلال در هفته‌های اخیر عملکرد خوبی داشته‌اند و نمی‌توان در مورد تصمیم‌های او منفی صحبت کرد. شاید هواداران انتظارات بیشتری از استقلال داشتند اما به اعتقاد من این تیم در کسب نتیجه عملکرد خوبی داشته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =