رسانه می‌تواند حرکت اقتصادی را تسهیل کند

قشم - ایرنا- رسانه در کنار اطلاع رسانی خدمات انجام شده، می‌تواند با تحکیم رابطه دوسویه بین مردوم و مسوولان، حرکت اقتصادی را تسهیل کند.

مدیر حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم روز دوشنبه در بازدید از ایرنای قشم افزود: با اطلاع رسانی شفاف در حوزه های خدمات دولت، خبرنگاران نقش مهمی در توسعه کشور ایفا می‌کنند.

نریمان توکلی جویباری با تاکید براینکه‌ واژه خبرنگار به برکت مظلومیت و خون شهدای عرصه رسانه و بویژه شهید محمود صارمی قداست دارد، گفت:‌خبرنگاران پل ارتباطی میان مردم و مسوولان هستند و در مباحث گوناگون با تمام توان در این راه می‌کوشند.

وی خاطر نشان کرد: امروز مسوولیت سنگینی بر عهده جامعه خبری کشور در مقابله با هجمه دشمنان است.
سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت و پاسخگویی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: خبرنگاران با تولید و انتشار به موقع اخبار به‌ویژه در دفع حملات و تهاجمات فرهنگی و امنیتی غرب نقش بی‌بدیلی دارند.

توکلی در پایان گفت: برخورداری از ظرفیت‌های درونی و مزیت‌های بین المللی قشم، در کنار توان و تخصص رسانه‌ ایرنا می‌تواند منشا اتفاقات مهمی در جزیره شود.

ارتباط با جوامع محلی جز با حضور خبرنگاران میسر نیست

مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم نیز در این دیدار گفت: خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی دوسویه بین سازمان و جامعه محلی در توسعه و پیشرفت روز افزون جزیره نقشی سازنده خواهد داشت.

حسین مرادی افزود: به دنبال ارتباط بهتر با رسانه‌ها هستیم و هیچ زمانی حتی به انتقادات آن‌ها برخورد نامناسبی نداشتیم.

وی با تاکید به نقش رسانه ها در اطلاع رسانی تاکید کرد: خدمات مسوولان زمانی باعث ایجاد امید در بین مردم و می شود که توسط رسانه ها به خوبی پوشش داده شوند.

مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم افزود: خبرگزاری جمهوری اسلامی نیز همیشه با انتشار اخبار مثبت و فعالیت های انجام شده توانسته است امید را در جامعه زنده نگاه دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =