شکست عبادی‌پور و پیروزی کولاکوویچ در مسابقات دوستانه

تهران- ایرنا- در مسابقات تدارکاتی پیش‌فصل لیگ والیبال لهستان، تیم «اسکرا بلهاتوف» باخت اما تیم «آلورون زاویرچه» مقابل حریف خود پیروز شد.

به گزارش ایرنا، باشگاه‌های لهستانی در حال آماده‌سازی خود برای حضور در فصل آینده پلاس‌لیگا می‌کنند و این روزها مشغول برگزاری مسابقات تدارکاتی هستند.

دیشب در یک مسابقه تدارکاتی تیم اسکرا بلهاتوف با نتیجه سه بر صفر مقابل وروا ورشو شکست خورد. هدایت تیم وروا بر عهده آندره آناستازی سرمربی مشهور ایتالیایی است که در سال‌های اخیر همواره یکی از گزینه‌های مطرح برای سرمربیگری تیم ملی ایران بوده است.

سه ست این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۳ به سود وروا رقم خورد. ۲ تیم برای برگزاری یک ست دیگر هم به توافق رسیدند که این ست هم با امتیاز ۲۷ بر ۲۵ به سود شاگران آناستازی به پایان رسید.

تیم آلورون زاویرچه هم که امسال هدایت خود را به ایگور کولاکوویچ سرمربی پیشین تیم ملی ایران سپرده است، در یک بازی تدارکاتی با نتیجه ۲ بر یک «کاتوویسه» را از پیش رو برداشت. این بازی با توافق ۲ تیم در سه ست برگزار شد.

تیم آلورون در ست‌های اول و سوم بازی با امتیازات ۲۷ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۲ پیروز شد و ست دوم را با امتیاز ۲۵ بر ۲۳ به حریف واگذار کرد.

فصل گذشته لیگ لهستان به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا نیمه‌تمام ماند. فصل جدید مسابقات قرار است از ۲۱ شهریور آغاز شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =