رییس‌ بسیج: احیاء پایگاه‌های مقاومت با محوریت مساجد برنامه بسیج است

تهران- ایرنا- رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: هدفگذاری بسیج در راستای تحقق بیانیه گام دوم، احیاء پایگاه‌های مقاومت با رویکرد بسیج‌کنندگی مردم با محوریت مساجد است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه پاسداران، سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی با حضور در موسسه سیره شهدا با حجت‌الاسلام محمدمهدی ماندگاری مدیر این موسسه و جمعی از خطبای بنام کشور دیدار و گفت وگو کرد.

در این دیدار که تعدادی از مدیران ارشد سازمان بسیج مستضعفین نیز حضور داشتند در خصوص فعالیت مساجد در سطح محلات کشور با محوریت امامان جماعت تبادل‌نظر شد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در این دیدار گفت: مسجدمحوری اولویت اصلی ما برای حضور موثر پایگاه‌های بسیج مساجد در سطح محلات است.

سلیمانی در ادامه با اعلام آمادگی این سازمان در ارتباط با همکاری با مجموعه‌هایی که برای مساجد فعالیت می‌کنند، افزود: هدفگذاری بسیج در راستای تحقق بیانیه گام دوم، احیاء پایگاه‌های مقاومت با رویکرد بسیج‌کنندگی مردم با محوریت مساجد و تحقق همه جنبه‌های مردم‌سالاری اسلامی است.

وی با اشاره به فعالیت‌های متنوع پیش‌بینی شده برای خدمت‌رسانی در سطح محلات، عنوان کرد: برای سازماندهی، آموزش و توانمندسازی فعالین قرارگاه‌های مسجدی آماده هرگونه همکاری هستیم.

مدیر موسسه سیره شهدا نیز در این جلسه با اشاره به جزییات طرح امام محله، گفت: تربیت، آموزش و توانمندسازی روحانیون برای ارائه خدمات اثرگذار به مردم در سطح محلات از بستر مسجد، از مهمترین اقدامات در اجرای این طرح است.

حجت‌الاسلام ماندگاری با تاکید بر ظرفیت بسیج در فعالسازی مساجد و ارائه خدمت، بیان کرد: پایگاه‌های مقاومت در سطح هر محله و ارتباط آنها با مساجد فرصت بسیار خوبی را برای ما به ارمغان آورده است.

در این جلسه حجت‌الاسلام تویسرکانی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین و حجت‌الاسلام رضایی رییس سازمان بسیج مساجد و محلات به بیان نقطه نظراتی پرداختند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =