شبکه برق شهرک صنعتی مبلمان ملایر بهره‌برداری شد

همدان _ ایرنا _ آسفالت، شبکه برق و سردرب ورودی شهرک صنعتی تخصصی مبلمان حاجی‌آباد ملایر با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با اعتبار سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بهره‌برداری شد.

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور روز دوشنبه در این آیین اظهار داشت: شهرک صنعتی مبلمان یکی از شهرک‌های تخصصی کشور است که با مساحت ۲۰ هکتار در زمینه مبل و منبت فعالیت می‌کند.

فتحعلی محمدزاده افزود: این شهرک مشکلاتی همچون سر درب ورودی، جمع شدن آبهای سطحی، برق و آسفالت داشت که با همکاری مسوولان این شهرستان مشکلات رفع و این طرح‌ها امروز اجرا شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر برای اجرای ۲۲۸ طرح نمایشگاهی در این شهرک قرارداد داریم که تاکنون ۱۰۰ واحد به بهره‌برداری رسیده است.

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور با بیان اینکه طرح توسعه شهرک صنعتی مبلمان ملایر در دستور کار است بیان کرد: این شهرک ظرفیت ویژه‌ای در سطح کشور است که به عنوان الگو و به صورت تخصصی در حوزه مبل و منبت فعالیت می‌کند.

محمدزاده گفت: زیرساخت‌های این شهرک هم اکنون فراهم است و در زمینه صنایع کوچک برای بازاریابی، آموزش، تسهیلات، حضور در نمایشگاه‌های بین المللی و داخلی واحدهای مستقر در شهرک صنعتی مبلمان ملایر برنامه داریم.

وی ادامه داد: در حال حاضر شهرک صنعتی ۱ و ۲ در زمینه مبلمان و سه ناحیه صنعتی به صورت تخصصی در شهرستان ملایر فعال است و ناحیه صنعتی سامن در زمینه مواد غذایی و ترشیجات، شهرک صنعتی سهند در زمینه کشمش و شهرک صنعتی جوکار در زمینه فروسیلیس و فروآلیاژها به صورت تخصصی فعال هستند که ظرفیت ویژه ای برای این شهرستان و منطقه است.

محمدزاده افزود: هم اکنون یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در شهرک صنعتی جوکار سرمایه‌گذاری شده است که قطب صنعتی کشور در زمینه فروسیلیس است.

در این آیین معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری تاکید کرد شرکت شهرک‌های صنعتی کشور نسبت به روند اجرایی ناحیه صنعتی خیاطان ازندریان مساعدت کند.

همچنین معاون رییس جمهوری پس از افتتاح یک واحد نمایشگاهی، از چند واحد نمایشگاهی شهرک صنعتی مبلمان ملایر بازدید کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha