درخشش تکواندوکاران خوزستانی در رقابت‌های بین‌المللی آنلاین

اهواز - ایرنا - مسئول روابط عمومی هیات تکواندو خوزستان گفت: تکواندوکاران خوزستانی در رقابت های بین المللی آنلاین موفق به کسب سه نشان رنگارنگ شدند.

احمد اناری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسابقات بین المللی جام تکاوران در بخش پومسه با حضور ۲۳۹ ورزشکار از ۲۵ کشور ویژه آقایان و بانوان روز دوشنبه در تمامی رده های سنی به صورت انفرادی برگزار و منجر به موفقیت ورزشکاران خوزستانی شد.

وی عنوان کرد: در رده سنی زیر ۱۲ سال، یسنا جلیلی به مقام سوم رسید همچنین ستایش گودرزی در رده سنی ۱۶ تا ۱۸ سال به نشان برنز دست یافت. محمد فرخ زاد دیگر ورزشکار استان در رده سنی ۱۳ تا ۱۵ سال به مقام دوم رسید.

مسئول روابط عمومی هیات تکواندو خوزستان افزود: این دوره از مسابقات، ۱۲ داور بین المللی و ملی عملکرد شرکت کنندگان را به صورت آنلاین قضاوت کردند.

وی با بیان اینکه برای اولین بار در دنیا، این مسابقات به صورت کاملا آنلاین برگزار شد گفت: شرکت کنندگان با نرم افزار معرفی از سوی کمیته برگزاری مسابقات، به نوبت و به صورت زنده پومسه خود را اجرا و داوران نیز در همان لحظه نمرات شرکت کنندگان را اعلام کردند.

اناری افزود: در سال جاری چندین مسابقه و برنامه ورزشی داشتیم که به دلیل شیوع بیماری کرونا لغو شد اما امیدواریم با برگزاری مسابقات شاهد موفقیت ورزشکاران استان و حضور آنها در تیم های ملی باشیم.

به گزارش ایرنا به مجموعه ای از حرکات کلاسیک تکواندو شامل تکنیک های ایستادن، دست، پا و جابجایی که براساس منطق طراحی شده اند پومسه می گویند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha