شکست آمریکا در تمدید تحریم تسلیحاتی ایران، پاداش مقاومت آزادگان است

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت : شکست تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در شورای امنیت، پاداش مقاومت آزادگان است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا ، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در کنگره ملی الماس‌های درخشان، تجلیل و نکوداشت آزادگان که به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور آیت‌الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب برگزار شد، افزود : خدا را شاکریم به لطف و عنایت الهی فتح، پیروزی، عزت و اقتدار اسلام و مسلمانان حاصل شد و چشم منتظر مردم به جمال فرزندان آزاده خویش روشن و برگ زرین دیگری از عزت و اقتدار به نمایش درآمد.

وی با تقدیر از همه آزادگان کشور و آزادگان استان قزوین تصریح کرد: استان قزوین این افتخار را دارد که سرور آزادگان"حجت الاسلام ابوترابی" ، برخاسته از این استان است و شهید سرافراز حسین لشگری از استان قزوین به عنوان نخستین اسیر به اسارت درآمد و به عنوان آخرین نفر از چنگ بعثی‌ها به میهن بازگشت.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه عظمت و بزرگی همه آزادگان همگان را تحت تأثیر قرار می‌دهد، ادامه داد: قزوین علاوه بر اینکه پایتخت خوشنویسی است، پایتخت عزت و اقتدار آزادگانی چون حجت‌الاسلام ابوترابی و حسین لشگری‌هاست و اینها سرمایه‌های اصلی این استان محسوب می‌شوند.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه این مقاومت‌ها و رشادت‌ها محصول انس با قرآن و پیروی از فرامینِ برخاسته‌ی از قرآنِ امام خمینی(ره) بود و نتیجه همان استقامت‌ها را امروز در مخالفت تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در شورای امنیت مشاهده می‌کنیم که آمریکا را به ذلت کشاند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha