امربه معروف موجب توسعه معرفت در جامعه می‌شود

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه جوانرود بااشاره به اهمیت و جایگاه امربه معروف و نهی از منکر گفت: امر به معروف و نهی از منکر موجب توسعه معرفت درجامعه می شود.

ماموستا ملااحمد فخری روز دوشنبه در جلسه ستاد امربه معروف و نهی از منکر جوانرود با تقدیر از دبیرستاد و مسوولان این شهرستان در راستای اجرای عملی برنامه های ستاد امربه معروف و نهی از منکر افزود: امر به معروف موجب رستگاری جامعه می‌شود و نهی از منکر جامعه و مسلمانان را از تباهی و نابودی دور می‌سازد.

وی در ادامه به سازش ذلیلانه سران امارات متحده عربی با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و اظهارداشت: این توافق و سازش بزرگترین منکر جهان اسلام است که مسلمانان نباید از آن غافل باشند.

فرماندار جوانرود نیز با تبریک سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن گفت: صبرو بردباری آزادگان ستودنی است.

رستگار یوسفی، با اشاره به اهمیت امربه معروف و نهی از منکر افزود: هرچه فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نهادینه شود مشکلات و آسیب های جامعه کمتر خواهد شد.

وی اظهارداشت: همکاری مردم و مسوولان، روحانیون و اصناف و بازاریان در ایام کرونا خود یک نوع امر به معروف و نهی از منکر است که جای تقدیر دارد.

فرمانده سپاه ناحیه جوانرود هم با تقدیر از مسوولان در راستای اجرای برنامه ستاد امربه معروف و نهی از منکر گفت: سال گذشته اقدامات بسیار خوبی برای اجرای برنامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر انجام گرفت و شهرستان جوانرود در این راستا رتبه برتر استان کرمانشاه را کسب کرد.

سرهنگ ابوذر انوری، در ادامه به اجرای برنامه هفته امربه معروف و نهی از منکر اشاره کرد و افزود: فضاسازی تبلیغی، دیوار نویسی، اجرای برنامه ها و برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری در فضای مجازی از مهمترین برنامه های هفته امربه معروف و نهی از منکر جوانرود است.

وی به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره و اظهارداشت: بیانیه گام دوم انقلاب چراغ راه ملت ایران در شرایط کنونی است که می تواند اقتدار، استقلال و عزت ایران اسلامی را تضمین کند و همه ما باید برای اجرای این بیانیه تلاش کنیم.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است. 

سرخط اخبار استان‌ها