تقدیر استاندار گلستان از جانفشانی آزادگان

گرگان ـ ایرنا ـ همزمان با ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به کشور، استاندار گلستان با حضور در منزل ۲ تن از آزادگان استان ضمن دلجویی و تقدیر از جانفشانی آن‌ها، دستور رفع مشکلات و دغدغه‌های اداری و معیشتی آنان را صادر کرد.

هادی حق شناس یکشنبه به همراه جمعی از مدیران کل ادارات و نهادهای گلستان با آزادگان سرافراز "علیرضا فرومدی" و "علی اکبر قربانی" دیدار و از آنها تقدیر کرد.

وی در این دیدارها گفت: اسرا با فداکاری های خود حرمت و اصالت ملت ایران را حفظ کردند و برگ زرینی فراموش نشدنی در تاریخ ملت ایران افزودند.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: خانواده های آزادگان مثل همه خانواده های دیگر با مسائل و مشکلاتی مانند بیکاری فرزندان خود دست به گریبان هستند که تلاش می کنیم با هدف قدرشناسی از تلاش و خدمات این افراد، بخشی از مشکل آن ها را در حد بضاعت و توان برطرف کنیم.

وی بیان کرد: رزمندگان حتی در سخت ترین شرایط اسارت هم تسلیم خواسته های دشمن نشدند و همواره در طول اسارت پایبندی خود را به آرمان های انقلاب به اثبات رساندند.

حق شناس ادامه داد: تحمل سختی و  مشقت های دوران اسارت رژیم بعث با هیچ قیمتی قابل جبران نیست.

اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان نیز گفت که این استان هزار و ۱۷۸ آزاده دارد که ۴۲ نفر از این افراد در مدت ۳۰ سال گذشته دارفانی را وداع گفتند و ۲ تن از این افراد نیز در اثر شدت آسیب های به یادگار مانده از دوران دفاع مقدس به شهادت رسیدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =