استاندار خراسان شمالی: اقدامات ما در برابر رشادت آزادگان هیچ است

بجنورد- ایرنا - استاندار خراسان شمالی گفت: اعتقاد دارم کارهای ما در برابر رشادت و جانفشانی‌های آزادگان سرفراز، همرزمانشان و خانواده های آنان به هیچ وجه برابری نمی کند.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری، محمدعلی شجاعی، یکشنبه به مناسبت ۲۶ مرداد، سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، در تماس تلفنی با ۲ آزاده استان اظهار داشت: بر خود واجب می دانیم اگر نتوانستیم در سالروز ورود آزادگان دیدار حضوری با آنان داشته باشیم، دست کم تلفنی جویای احوال آنان شده و انجام وظیفه کنیم.
وی تصریح کرد: هشت سال دفاع مقدس، نظام و انقلاب اسلامی را بیمه کرد و به دشمنان ثابت کرد ورود نظامی به این خاک جواب نمی دهد.
نماینده عالی دولت در خراسان شمالی افزود: ما به عنوان افرادی که نظام را دوست داریم، کار می کنیم و حس می کنیم بیش از این باید برای مردم استان قدم برداشت.
شجاعی تاکید کرد: با توجه به شرایط بیماری کرونا برای دیدار حضوری و یا تصویری و از راه دور با خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و شناسایی افرادی که بیماری زمینه ای دارند، باید برنامه ریزی لازم را داشته باشیم.

استان خراسان شمالی ۳۹۵ نفر در زندان های رژیم بعثی عراق داشت که اکنون ۳۵۶ نفر آنان در قید حیات هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha