فرماندار بانه: پیمانکاران متخلف مسکن مهر منتظر برخورد قضایی باشند

سنندج - ایرنا - سرپرست فرمانداری بانه با اشاره به اینکه ۱۶ آسانسور نصب شده در آپارتمان‌های ۶۷۲ واحدی مسکن مهر که طرف قرارداد شرکت چشمه ساز هستند، استاندارد نیست، گفت: تا ۲ ماه آینده استاندارد سازی این آسانسور توسط پیمانکار انجام شود در غیر این صورت پیمانکاران متخلف منتظر برخورد قضایی باشند.

به گزارش ایرنا، اسماعیل رستم پور عصر یکشنبه در جلسه استاندارد سازی آسانسورهای واحدهای مسکن مهر بانه اظهار داشت: امنیت و آسایش مردم بالاترین هدف دولت است که باید همه ما برای رسیدن به آن تلاش کنیم در صورتی که افراد خلاف این هدف عمل کنند با آنها برخورد می‌شود.

وی اضافه کرد: در صورت بروز هر گونه حادثه برای ساکنان این واحدها پیمانکار و کار فرمای پروژه مقصر شناخته و برابر قانون باید جوابگوی خسارت ها و برخورد قضایی باشد.

آسانسور واحدهای مسکن مهر جاده سقز استاندارد سازی شد

مسوول نمایندگی اداره استاندارد شهرستان بانه در این جلسه گفت: آسانسور واحدهای مسکونی مسکن مهر موسوم به پروژه ۶۷۲ واحدی جاده سقز که ۲۸ بلوک است استاندارد سازی شده است.

آزاد رضایی افزود: هشت بلوک با ۱۶ آسانسور و ۱۹۲ واحد که طرف قرارداد شرکت چشمه ساز است در این پروژه قرار دارد که یکی از آسانسورهای این واحدها استاندارد سازی شده و ۲ آسانسور دیگر نیز در حال استاندارد سازی است.

وی با بیان اینکه آسانسوری که استاندارد اولیه نداشته باشد نباید مورد استفاده قرار بگیرد، یادآور شد: مسوولیت هر گونه حادثه در این آسانسورها بر عهده کارفرما، پیمانکار، بهره برداران و مدیر ساختمان است.

شهرستان مرزی بانه با ۱۵۸ هزار نفر جمعیت در ۲۷۰ کیلومتری غرب سنندج مرکز استان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =