رشادت و صبر آزادگان از زیباترین آثار جاودان انقلاب اسلامی به شمار می‌رود

تهران - ایرنا - وزیر کشور گفت: رشادت و صبر و استقامت آزادگان سرافراز که پس از ثبت مجاهدت در عرصه‌های پیکار با دشمنان اسلام و انسان ناجوانمردانه به اسارت دشمن بعثی درآمدند و با پایداری و مقاومت در بیدادگاه‌های نظام اهریمنی سلطه بر باور و اعتقادات خویش ایستادند از زیباترین آثار جاودان انقلاب اسلامی به شمار می‌رود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور عبدالرضا رحمانی فضلی با صدور پیامی به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن تاکید کرد: تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی مملو از صحنه‌های ماندگار تجلی روح انسانیت در گستره جهان هستی است.

رحمانی فضلی در این پیام تصریح کرد: رشادت و صبر و استقامت آزادگان سرافراز جمهوری اسلامی ایران که پس از ثبت مجاهدت در عرصه‌های پیکار با دشمنان اسلام و انسان ناجوانمردانه به اسارت دشمن بعثی درآمدند و با پایداری و مقاومت در بیدادگاه های نظام اهریمنی سلطه بر باور و اعتقادات خویش ایستادند از زیباترین آثار جاودان انقلاب اسلامی به شمار می رود.

وی افزود: ۲۶ مرداد روز بازگشت پرستوهای عاشق به آشیانه پرطراوت میهن اسلامی از بلیغ ترین اثرات مقاومت حداکثری در برابر دشمن ظالم و زورگو می باشد که به خوبی نشان داد ایستادگی بر اصول و مبانی اخلاقی و انسانی نهایتا به حلاوت پیروزی و وصال به سرمنشا حقیقت و راستی خواهد انجامید.

وزیر کشور در این پیام اظهار داشت: این روز فرخنده و تاریخی را به حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و رهبر معظم انقلاب و تمامی آزادگان سربلند انقلاب اسلامی و همه آزادیخواهان جهان و هم میهنان عزیزم تبریک عرض نموده و از خداوند منان سربلندی و موفقیت مردم هوشیار و مقاوم کشورمان را خواستارم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =