تیم فوتبال فولاد خوزستان تا آخرین لحظه برای رسیدن به موفقیت می‌جنگد

اهواز - ایرنا - مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه تیم فوتبال فولاد خوزستان تا آخرین لحظه برای رسیدن به موفقیت می‌جنگد گفت: به حواشی توجه نمی‌کنیم.

به گزارش ایرنا سعید آذری روز یکشنبه پیش از دیدار هفته پایانی رقابت های لیگ برتر در صفحه اینستاگرام خود نوشت: هوادار با هوش فولاد به خوبی می داند که عده ای در هفته پایانی رقابت های لیگ برتر همه تلاش خود را برای نتیجه نگرفتن این تیم بکار خواهند گرفت.

وی افزود: این افراد که به حساب خودشان باهوش بوده، هنوز هم امیدوار هستند فولاد صعود نکند تا باز هم در این تیم جولان دهند اگرچه به موقع پاسخ آنها را خواهم داد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه مردم خوزستان باید بدانند چه کسانی سالها برای اینکه جایگاهی در تیم فولاد داشته باشند به این تیم ضربه می زنند گفت: پرونده کاری این افراد تا حدودی برای فولادی ها مشخص است.

اگر نمی‌خواهید فولاد سهمیه بگیرد مردانه اعلام کنید 

باشگاه فولادخوزستان در خصوص داوری دیدار برابر پارس جنوبی در هفته بیست و نهم و همچنین اتفاقات اخیر بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: ظاهرا کسب سهمیه برای فولاد به مذاق عده‌ای خوش نمی‌آید که این چنین باشگاه را آماج حملات ناجوانمردنه قرار داده‌اند. اگر تا هفته گذشته شک و تردید داشتیم که نمی‌خواهند باشگاه فولاد سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند، امروز با اطمینان اعلام می‌کنیم، چنین هدفی وجود دارد. 

اینکه چه کسی نمی‌خواهد فولاد سهیمه بگیرد، برای این باشگاه و مردم خوزستان نامعلوم است اما فقط کافی است بازی مقابل پارس جنوبی جم را تماشا کنید، تا شما هم مطمئن شوید. در این بازی آقای اشکان خورشیدی داور بازی که در دیدار رفت فولاد و پرسپولیس، مرتکب اشتباه شد تا حریف به یک پنالتی برسد و سه امتیاز را بگیرد در این بازی هم ۲ پنالتی واضح و آشکار را ندید تا بازی مساوی تمام شود. 

 باشگاه فولاد قصد ندارد به داوری اتهام بزند اما چرا این اشتباه ها باید در هفته‌های منتهی به پایان لیگ برتر فوتبال به صورت سریالی برای فولاد اتفاق افند.آیا کسب سهمیه آسیا برای فولاد، باعث می‌شود تا طرفداران بعضی تیم‌ها به فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش حمله کنند؟

ظاهرا سهمیه فولاد باعث می‌شود واژه فوتبال پاک دوباره در فوتبال ایران مطرح شود. در دیدار پارس جنوبی جم چون منافع تیم‌های دیگر در خطر بود همه دست به دست هم دادند تا آن اتفاقات تلخ رقم بخورد. اگر نمی‌خواهید فولاد سهمیه بگیرد مرد و مردانه اعلام کنید نه اینکه پشت پرده و به صورت ناجوانمردانه، یک استان و تلاش‌های یک ساله‌اش را قربانی کنید.

تیم فولاد خوزستان در حال حاضر با کسب ۴۸ امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی قرار دارد و شانس زیادی برای کسب سهمیه آسیایی دارد.

فولادی ها در هفته پایانی رقابت ها بازی سرنوشت سازی مقابل تراکتورسازی دارند و تنها در صورت برد مقابل این تیم می توانند جایگاهشان را در جدول رده بندی ارتقا دهند.

نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران روز پنجشنبه ۳۰ مردادماه به پایان می رسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =