۲۶ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۳۲
کد خبرنگار: 2962
کد خبر: 83909873
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار ابرکوه: اطلاع رسانی هدفمند بسترساز توسعه است

یزد - ایرنا- شهردار ابرکوه با قدردانی از زحمات خبرنگاران گفت: اصحاب رسانه انعکاس دهنده نقدها و انتظارهای مردم به مسوولان هستند و با اطلاع رسانی هدفمند، می‌توانند بستر را برای توسعه پایدار فراهم کنند.

حسین حاتمی زاده عصر یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران و اصحاب رسانه ابرکوه افزایش تعامل میان دستگاه های خدمت رسان و مردم از طریق رسانه‌ها را مورد تاکید قرار داد و افزود: شهر و جامعه ای که تلاش و حرکت در آن بر مبنای خبر و اطلاع رسانی نباشد، در ابعاد مختلفی دچار نقص می شود.

وی با تبیین آثار شرایط نامطلوب اقتصادی بر خدمات بخش‌های مختلف تصریح کرد: در شرایط موجود رسانه‌ها بیش از هرچیزی باید امید، انگیزه و نشاط را در جامعه اشاعه دهند.

حاتمی با بیان اینکه انتقادات خبرنگاران موجب پیشرفت و رفع مشکلات جامعه می شود، اضافه کرد: مجموعه شهرداری ها به عنوان نهاد عمومی غیردولتی ظرفیت های بالایی دارند و می توانند از چالش ها و مشکلات با یک مدیریت صحیح عبور کنند. 

وی با تشریح اقدامات پس از یک ماه تصدی شهرداری ابرکوه، یادآورشد : در این مدت کوتاه متمم بودجه سال جاری و تفریق بودجه سال گذشته انجام شد.

تصویب ۱۷۰ میلیارد ریال بودجه شهرداری

حاتمی اظهار امیدواری کرد: امسال با توجه به تصویب بودجه ۱۷۰ میلیارد ریالی برای شهرداری، امید آن می رود با تحقق اعتبارات و درآمدهایی که پیش بینی شده، بودجه مصوب ، تحقق پیدا کند.

شهردار ابرکوه ادامه داد: با وجود تنگناهای بودجه شهرداری، با برنامه ریزی های انجام شده ، اخیرا اجرای پروژه های عمرانی آغازشده  که  نخستین پروژه شاخص آسفالت خیابان منتهی به مدرسه نمونه امام علی (ع) است که سال ها روی زمین مانده بود.

وی همچنین از  آغاز تملک میدان ملاعلی کرم در انتهای خیابان شهید با هنر، شروع مجدد بلوار نبی اکرم(ص) بخشی که در مجاورت فروچاله ها قرار ندارد (فاز یک)، حل مشکلات واگذاری و اتمام بلوار ابوریحان و مشکلات مربوط به دفع آب های سطحی را از دیگر طرح های در دست اجرا برشمرد.

آغاز ساخت بوستان غدیر

حاتمی اضافه کرد: بخشی از عملیات ایجاد بوستان حاشیه ای امام علی (ع) که پروژه بزرگی با ۹ هکتار مساحت آن است، بزودی آغاز می شود و طرح تکمیل روشنایی محور گنبد عالی ، پروژه های بازآفرینی که طی ماه های گذشته به دلیل مشکلات طرح و اعتباری متوقف شده بود، نیز مجددا در دست اجراست.

طرح های نیمه تمام تکمیل می شود

شهردار ابرکوه تصریح کرد: آن چیزی که مسلم است در یک سال باقی مانده دوره پنجم شورا تلاش مضاعفی برتی تکمیل طرح های  نیمه تمام صورت می گیرد  و برنامه هایی نیز در زمینه فعالیت های اجتماعی و فرهنگی پیش بینی شده است.

همچنین در نشستی که با حضور رییس و اعضای شورای شهر و شهردار ابرکوه برگزار شد ، خبرنگاران فعال شهرستان ابرکوه ، تجلیل شدند.

رییس شورای  شهر ابرکوه با تجلیل از شهیدان صارمی خبرنگار  ایرنا و علی اکبر کارگر خبرنگار ابرکوه، گفت: خبرنگاران در همدلی ، اتحاد ، انسجام مردم و مسوولان سهم بزرگی دارند .

سید اصغر سجادی با  قدردانی از زحمات خبرنگاران ، افزود: تلاش خبرنگاران در رشد و توسعه شهرستان ستودنی است .

در این آیین ها، با اهداء لوح سپاس وهدایایی از خبرنگاران و اصحاب رسانه ابرکوه ، تجلیل شد.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری ابرکوه در ۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =