ابوترابی و شهدای آزاده در تاریخ ماندگار هستند

تهران- ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با گرامیداشت یاد و خاطره سید آزادگان، حجت الاسلام ابوترابی فرد گفت: او و همه آزادگانی که در دوره اسارت به شهادت رسیدند برای همیشه در تاریخ زنده خواهند ماند و امیدوارم خداوند به ما توفیق دهد که ادامه دهنده راه آنان باشیم.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی در کنگره ملی «الماس‌های درخشان» افزود: آزادگان سند افتخار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند و خواهند بود.
وی با قدردانی از مدیرکل بنیاد تهران برای حضور در این مراسم افزود: آزادگان و ایثارگران سندهای زنده و همیشه ماندگار انقلاب هستند و ما از حضور در این جمع به خود می بالیم.
حجت الاسلام محمودی آزادگان را الگویی برای نسل جوان دانست و اظهار داشت: آزادگان الگو و اسوه بزرگی برای نسل جوان هستند و انتقال خاطرات و بیان رنج ها و سختی های دوران اسارت از زبان آنان باعث بهره مندی آیندگان از این گوهرهای ارزشمند می شود.

در این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانس همزمان با سراسر کشور و با حضور حمید علی صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، معاونان و مسئوولان این اداره کل در سالن الغدیر برگزار شد، از آزادگان تهران بزرگ تقدیر شد.  

در پایان این مراسم از رقیه کرمی، همسر شهید مهدی وریجی، دکتر ابوالقاسم عیسی مراد، آزاده و جانباز دفاع مقدس و آزاده و جانباز ۵۰ درصد عبدالرحیم فرخ سهراب که  ۱۱۸ ماه در اردوگاه های رژیم بعث عراق به سر برده است به صورت نمادین تجلیل شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =