اقدام ننگین امارات در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی خیانتی آشکار است

سنندج - ایرنا - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان با صدور بیانیه‌ای محکومیتی، اقدام ننگین امارات در عادی سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی را خیانتی آشکار دانست.

متن این بیانیه که روز یکشنبه نسخه‌ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت به این شرح است: امام راحل عظیم الشان و رهبر معظم انقلاب، همواره سران کشورهای اسلامی را به وظیفۀ خطیرشان در قبال مسائل جهان اسلام و بخصوص مساله اول مسلمین یعنی آرمان فلسطین متذکر شده و دو روی سکه همراهی با این آرمان را مایه پیشبرد اهداف اسلامی و تقویت مسلمین و پشت کردن به این آرمان شریف و ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین را مایه ننگ ابدی و ذلت و خسارت در دنیا و روسیاهی و عذاب در آخرت معرفی کردند.

این ننگ ابدی همراه همه جنایت پیشگان در کسوت سران کشورهای اسلامی که در خدمت اهداف جنایتکارانه اسرائیل غاصب و کودک‌کش قرار گرفته و باسکوت در برابر جنایات علیه مسلمانان و بدتر از آن تمایل به سیاست‌ها و طرح‌های شیطانی و استکباری آمریکا و اسرائیل جنایت پیشه همچون آناپولیس و نقشه راه و معامله ننگین قرن، شریک جرم جنایتکاران روسیاه تاریخ شدند.

زشت‌ترین و ننگین‌ترین صفحه سیاه تاریخ این سران ضد اسلام و امت اسلامی، پیمان ننگین کمپ دیوید با دلالی آمریکا و خیانت انور سادات رییس جمهور معدوم مصر بود که آثار جنایت بار آن تا امروز و فرداها ملت ستمدیده و مظلوم فلسطین را آزرده و می آزارد.

این قراردادها که تحت نظر آمریکا تنظیم شده بود، جز استقرار اسرائیل در سرزمین‌ های اشغالی فلسطین و تثبیت آن به عنوان یک دژ استعماری در منطقه و ذلت و خفت و اسارت مردم مسلمان نتیجه‌ای در برنداشت.

توافق ننگین عادی سازی روابط بین دولت سرسپردۀ امارات متحدۀ عربی با رژیم جعلی و تروریستی صهیونیستی که با طراحی، راهبری و حمایت رژیم ضدبشری و تروریست پرور آمریکا از آن رونمایی شده، خیانتی بس بزرگ و جنایتی آشکار علیه صلح و امنیت منطقه و جرمی فراموش نشدنی و نابخشودنی علیه آرمان بزرگ آزادی قدس شریف است.
این اقدام خائنانه که اهداف شوم چندگانه‌ای از جمله؛ به فراموشی سپردن مسأله اول جهان اسلام یعنی آرمان آزادی فلسطین و سرزمین قدس، مشروعیت بخشی ظاهری به رژیم منحوس صهیونیستی، تضعیف جبهه مقاومت، بسترسازی برای اجرای پروژه معامله قرن و خاورمیانه مورد خواست امریکایی ـ صهیونیستی و ایجاد زمینه هایی برای فراگیرسازی رابطه کشورهای مرتجع عربی با اشغالگران صهیونیست را دنبال می کند، حرکتی شیطانی و محکوم به شکست است که نه تنها دستاوردی برای مسببان و عاملان آن نخواهد داشت بلکه در معادله‌ای کاملا معکوس، موجب تسریع در روند نابودی غده سرطانی رژیم جعلی صهیونسیتی و پیروزی هر چه زودتر فلسطینیان در این مبارزه نابرابر خواهد شد.

خیانت آشکار دولتمردان امارات به آرمان مشترک و نقطۀ وحدت امت اسلامی یعنی همان آزادی فلسطین و قدس شریف، نشانی از حقارت و ترس ابوظبی از اسرائیل غاصب و سندی آشکار از پشت کردن آنان به آرمان بزرگ قدس بوده و پیامدهای آشکار این توافق جدید با رژیم غیرمشروع و روبه زوال صهیونیسم هر چه باشد به ضرر'نظام سلطه و استکبار جهانی' و همپیمانان آنان و به نفع 'جبهه مقاومت اسلامی خواهد بود بطوریکه این توافق ننگین بزودی گریبان همه طرف‌ها، عاملان و مسببان آن را گرفته و آنان را منفور تاریخ و آماج امواج نفرت و خشم مقدس جهان اسلام و جبهه حامی فلسطین و دچار سرنوشت دیگر خیانتکاران به آرمان بزرگ قدس شریف همچون انور سادات خواهد کرد.
به درستی که این گونه اقدامات نابخردانه موجب تقویت هر چه بیشتر محور مقاومت و افزایش روحیه مبارزه و وحدت در بین کشورهای منطقه به ویژه در میان مردم ستمدیده و مبارز فلسطین علیه اسرائیل غاصب می‌شود.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان ضمن محکومیت شدید این توافق ننگین و اقدام خفت بار، آن را حماقتی راهبردی و بس بزرگ دانسته که تاریخ آن را فراموش نخواهد کرد و به جنایتکاران صهیونیسم و دولتمردان مرتجع سازشکار اعلام می‌کند که سازشکاران و مسببان روابط با رژیم صهیونیستی همیشه در زمره منفورترین جنایتکاران و خیانت پیشگان تاریخ بوده اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =