سروهای صبور، میعادگاه پاسداشت مقام آزادگان انقلاب است

تهران- ایرنا- مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد از برگزاری مراسم ملی پاسداشت مقام آزادگان به وسیله ابزارهای آنلاین خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از صندوق قرض الحسنه شاهد، اسلام کریمی ضمن تبریک فرارسیدن ۲۶ مرداد ماه مصادف با سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی افزود: با توجه به اهمیت گرامیداشت مقام آزادگان سرافراز در راستای ترویج فرهنگ ایثار و عمل به مسئولیت های اجتماعی صندوق، تصمیم گرفته شد مراسمی در خور شان و منزلت این عزیزان برنامه ریزی و تدارک دیده شود، بلکه قطره ای از اقیانوس فداکاری و از جان گذشتگی اسوه های ایثار و استقامت جبران شود.

وی اظهار کرد: در همین راستا ویژه برنامه ای با عنوان سروهای صبور، ویژه سالگرد ورود آزادگان به میهن اسلامی در قالب تِدِ شجاعت، میعادگاه پاسداشت مقام آزادگان انقلاب با حضور تعدادی از مدعوین جامعه بزرگ ایثار و شهادت تدارک دیده شده که ان شاءالله روز سه شنبه ۲۸ مردادماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۰ تا ۱۳ بصورت پخش زنده تلویزیونی از طریق بسترهای پیش بینی شده تقدیم نگاه ملت بزرگ و شریف ایران خواهد شد.

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد، گفت: آزادگان عزیز نمادهای صبر و استقامت در مقابل ظلم و ستم هستند، نمادهایی که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرند. به همین دلیل صندوق قرض الحسنه شاهد تصمیم به برگزاری چنین برنامه ای گرفت تا به عنوان مجموعه خدمتگذار جامعه معظم و معزز شاهد و ایثارگر، در کنار انجام وظایف قانونی، مسئولیت های اجتماعی خود را نیز در دستور کار قرار دهد.
 کریمی در پایان خاطر نشان کرد: مردم شریف و عزیز ایران اسلامی می توانند ویژه برنامه سروهای صبور را از طریق بسترهای زیر بصورت زنده و مستقیم مشاهده و صندوق قرض الحسنه شاهد را در این مراسم همراهی می کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =