تکرار یک نتیجه برای پرسپولیس بعد از ۱۲۰۴ روز

تهران- ایرنا- پرسپولیس آخرین بار در لیگ شانزدهم بود که در یک بازی سه گل دریافت کرد و دست بر قضا آن مسابقه هم با تساوی سه بر سه اتمام رسید.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه امام علی سیرجان با نتیجه سه بر سه در برابر میزبان خود گل‌گهر متوقف شد. این برای اولین بار در این فصل بود که سرخپوشان تهرانی در یک مسابقه سه گل می‌خوردند. جالب است که این اتفاق در لیگ‌های هجدهم و هفدهم نیز رخ نداده بود.

برای پیدا کردن آخرین باری که سرخپوشان تهرانی در لیگ سه گل دریافت کردند باید به لیگ شانزدهم برگردیم. ۱۲۰۴ روز یا قبل یا به عبارتی دیگر سه سال و سه ماه و ۱۶ روز پیش که دست بر قضا در هفته بیست و نهم، پرسپولیسِ از پیش قهرمان شده به مصاف میهمان خود ذوب‌آهن رفت و با نتیجه مشابه سه بر سه متوقف شد.

در آن مسابقه پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، سید جلال حسینی، صادق محرمی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، علی علیپور، مهدی طارمی، سروش رفیعی، فرشاد احمدزاده و احسان علوان‌زاده به میدان رفت و در حالی که با نتیجه سه بر یک عقب بود در نهایت بازی را به تساوی سه بر سه کشاند.

مهدی طارمی مرد اول میدان بود که ۲ گل به ثمر رساند. دیگر گل پرسپولیس به وسیله سروش رفیعی زده شد. در سوی مقابل حسین ماهینی یک گل به خودی زد و محمدرضا حسینی به همراه جری بنسون زننده دیگر گل‌ها بودند. بنسون همان بازیکنی بود که در لیگ پانزدهم برای پرسپولیس به میدان رفت و در شهرآورد پایتخت گل تساوی‌بخش تیمش را در بازی رفت به ثمر رساند.

حال باید دید دفعه بعدی که پرسولیس در یک بازی سه گل می‌خورد چه زمانی خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha