انهدام باند شرکت ‌هرمی و مهار آتش‌سوزی در آستارا

آستارا - ایرنا - ماموران نیروی انتظامی آستارا یک شرکت هرمی را منهدم و اعضای آن را دستگیر کردند و آتش‌سوزی یک خودرو در این شهرستان، با تلاش شهروندان و ماموران آتش‌نشانی مهار شد.

فرمانده نیروی انتظامی آستارا روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در پی گزارش مردمی مبنی بر فعالیت یک شرکت هرمی در در این شهرستان، ماموران پلیس امنیت عمومی و آگاهی، امروز محل شرکت را در یکی از محلات شناسایی و پنج عضو آن را در یک منزل مسکونی دستگیر و به محاکم قضایی معرفی کردند.

سرهنگ محمد نمازی اظهار کرد: با توجه به کشف ۱۸ جلد جزوه آموزشی از محل فعالیت آنها، اعضای شرکت در صدد آموزش و جذب نیروی انسانی برای هدف های مدنظر خود بودند.

وی با اشاره به تلاش شرکت های هرمی برای جذب جوانان و نوجوانان در شبکه های اجتماعی و کلاهبرداری از طریق آنان، به والدین توصیه کرد برای گرفتار نشدن فرزندان، فعالیت شرکت های هرمی را به پلیس گزارش کنند.

مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آستارا هم گفت: قبل از ظهر امروز یک خودروی پژو ۴۰۵ در خیابان حکیم نظامی این شهر در حالت توقف دچار حریق شد و آتش با تلاش شهروندان و ماموران آتش نشانی مهار شد.

بابک لطف جویی افزود: نشتی بنزین باعث آتش سوزی شده بود و عیب آن نیز رفع شد و این حادثه خسارت جانی نداشت و واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آستارا با ۱۸ نیروی انسانی، پنج خودروی سنگین و نیمه سنگین، یک خودروی امداد و ۲ تانکر آب رسان فعالیت می‌کند.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =