بیش از هزار بسته معیشتی بین مددجویان کمیته امداد ورامین توزیع شد

تهران- ایرنا-رئیس کمیته امداد حضرت امام(ره) شهرستان ورامین گفت: در راستای اجرای مرحله دوم طرح مواسات و همدلی مؤمنانه، بیش از هزار بسته معیشتی بین مددجویان کمیته امداد شهرستان توزیع شده است.

سلیمان آقایی رنجبر روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در راستای اجرای رزمایش مواسات و همدلی مؤمنانه مد نظر رهبر معظم انقلاب به منظور حمایت از خانواده‌های آسیب دیده از کرونا، هزار بسته معیشتی بین خانواده های تحت پوشش کمیته امداد توزیع شد.

وی افزود: در اجرای این طرح، خانواده های یک نفره تحت پوشش کمیته امداد ۵ کیلوگرم برنج، ۴ کیلوگرم مرغ و یک قوطی روغن، خانواده های دو نفره، ۱۰ کیلوگرم برنج، ۴ کیلوگرم مرغ و ۲ قوطی روغن و خانواده‌های سه نفره به بالا ۱۰ کیلوگرم برنج، ۴ کیلوگرم مرغ و ۳ قوطی روغن دریافت می‌کنند.

وی اظهار کرد: علاوه بر این، با همکاری بنیاد مستضعفان، مبالغ نقدی ۳ میلیون ریالی نیز به حساب خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد واریز شده است.

رنجبر گفت: در حال حاضر بیش از ۳ هزار و ۷۰۰ خانواده نیازمند، تحت پوشش خدمات کمیته امداد حضرت امام (ره) ورامین قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از دیروز تا امروز ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۱۳۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۱۹ نفر از آنها بستری شدند.

دکتر سیماسادات لاری با اشاره به این که مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۳۴۳ هزار و ۲۰۳ نفر رسید، گفت:متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴۷ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۹ هزار و ۶۳۹ نفر رسید.

وی با بیان این که خوشبختانه تا کنون ۲۹۷ هزار و ۴۸۶ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند، افزود: ۳ هزار و ۸۸۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =