مقاومت در برابر دشمن مهمترین دستاورد آزادگان است

کرج - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز مقاومت در برابر دشمن را مهمترین دستاورد آزادگان از سال ها اسارتشان دانست و گفت: الگو گیری از حماسه آفرینی های آزادگان چراغی برای هدایت سکان انقلاب است.

سلیمان رستمیان روز یکشنبه در آیین تجلیل از تعدادی از آزادگان استان البرز که به مناسبت روز ۲۶ مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان به کشور برگزار شد، افزود: الگو گیری از حماسه آفرینی های آزادگان چراغی برای هدایت سکان انقلاب است و درسی است که می‌تواند الگویی برای نسل آینده کشورمان باشد.

وی اظهار داشت: رزمندگان حتی در سخت ترین شرایط اسارت هم تسلیم خواسته های دشمن در ضدیت با اسلام و انقلاب نشدند و همواره در طول اسارت پایبندی خود را به آرمان های انقلاب به اثبات رساندند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز آزادگان را سروقامتان انقلاب دانست و تصریح کرد: تحمل این همه سختی و  مشقت با هیچ قیمتی قابل جبران نیست لذا با تمام وجود در مقابل عظمت و پایداری شما سر تعظیم فرود می آوریم زیرا شما با استقامت خود قلب امام زمان (عج) را خشنود و راضی ساختید.

رستمیان افزود: امروزه نباید آزادگان را فراموش کنیم و اجازه دهیم گذر زمان باعث کم رنگ شدن یاد و خاطر آن‌ها باشد زیرا نه تنها استقامت و ایستادگی آزادگان در اردوگاه های رژیم بعثی، بلکه صبر و پایداری خانواده‌های این عزیزان نیز ستودنی است.

استان البرز دارای ۹۰۰ آزاده سرافراز هشت سال دفاع مقدس است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =