گربه سیاه‌های استقلال و پرسپولیس را بیشتر بشناسید/ فرزندان کرمان و پیکان

تهران- ایرنا- علیرضا ابراهیمی و فراز امامعلی در حالی برابر سرخابی‌های پایتخت گلزنی کردند که پیش از این نیز موفق به انجام این کار شده بودند.

به گزارش ایرنا، هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در حالی به اتمام رسید که سرخابی‌های پایتخت برابر رقبای خود متوقف شدند و امتیازات را تقسیم کردند.

پرسپولیس در سیرجان مقابل گل‌گهر به تساوی سه بر سه رسید. ۲ گل تیم سیرجانی توسط مدافع این تیم علیرضا ابراهیمی زده شد. بازیکنی که در بازی رفت هم یک گل زده بود. ابراهیمی در این فصل پنج گل به ثمر رسانده که سه گل آن برابر پرسپولیس بوده است. جالب است که این بازیکن یک گل هم به استقلال در سیرجان زده بود تا بدین ترتیب ۸۰ درصد گل‌های این فصل ابراهیمی مقابل سرخابی‌های پایتخت بوده است.

این بازیکن ۳۰ ساله و ۱۸۶ سانتی‌متری متولد ۱۸ آذر ۱۳۶۸ است. ابراهیمی متولد کرمان است و سابقه حضور در مس کرمان را هم در کارنامه خود دارد. او که سه سال است برای گل‌گهر توپ می‌زند پیش از این برای تیم‌هایی چون شهرخودرو، استقلال خوزستان و نیروی زمینی توپ زده بود.

اما دیگر بازیکنی که شب گذشته(شنبه) خوش درخشید فراز امامعلی بود. مهاجم ۲۵ ساله پیکان که تک گل تیمش را به استقلال زد در بازی رفت نیز یکی از ۲ گل پیکان را وارد دروازه آبی‌پوشان کرده بود. امامعلی از نوجوانی به عضویت تیم پیکان درآمد و همیشه برای این تیم در تمام رده‌های سنی توپ زده است. با این حال به نظر می‌رسد مانند شهریار مغانلو و سعید واسعی، باید او را فصل بعد در تیم دیگری ببینیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha