کالاهای اساسی ماه محرم در میادین میوه و تره بار تامین شده است

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران گفت: برنامه‌ریزی لازم برای تامین کالاهای اساسی مورد نیاز برای دهه نخست ماه محرم از جمله شکر، خرما و روغن انجام شده و با کمبودی در این زمینه مواجه نخواهیم بود.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ سید سعید راد روز یکشنبه اظهار داشت: با توجه به نذورات شهروندان در ماه‌های محرم و صفر، اقلام اساسی همچون شکر بسته‌بندی، خرمای رطب و انواع روغن به میزان کافی در میادین میوه و تره بار موجود است.

وی به اقدام های این سازمان برای توسعه شبکه مکانیزه توزین کالا و گسترش سیستم نظارت تصویری در میادین و بازارهای میوه و تره بار اشاره کرد و افزود: به منظور ارتقای خدمت‌رسانی به شهروندان و بهبود سازوکارهای موجود، ضمن استفاده از آمار و اطلاعات دقیق و روش‌های جدید مدیریتی، باید تعاملات برون‌سازمانی و درون‌سازمانی خود را افزایش دهیم.

راد با اشاره به لزوم استفاده بهینه از زمین‌های اختصاص یافته برای ساخت بازارهای جدید میوه و تره بار، اظهار کرد: زمان آن رسیده که به تدریج، بازارهای میوه و تره بار از حالت سنتی خارج شده و در قالب فروشگاهی و متناسب با نیازمندی‌های روز، حداکثر خدمات را به شهروندان ارائه کنند.

وی با بیان لزوم رعایت دقیق و کامل پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا، تصریح کرد: کارکنان و کارگران خدوم میادین و بازارهای میوه و تره بار در شرایط سخت اقتصادی ناشی از تحریم‌های ناجوانمردانه و در اوج‌گیری مجدد کرونا در صف مقدم خدمت‌رسانی به شهروندان ایستاده‌اند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تاکید بر اینکه در بحث تامین کالا و نظارت بر فعالیت بهره‌برداران باید با نهایت دقت اقدام کنیم، خاطرنشان کرد: بر سر رعایت حقوق شهروندان با کسی تعارف نداریم و با هر گونه تخلف احتمالی طبق قانون برخورد می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم خدشه‌ای به برند این سازمان و شأن و منزلت همکاران آن که با جان و دل در خدمت مردم هستند، وارد شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =