کم‌تحملی مسوولان در قبال انتقادها مشکلات و ناهنجاریها را افزایش می‌دهد

آبادان - ایرنا - سرپرست فرمانداری شادگان گفت: همانگونه که انتقادپذیری و تحمل انتقاد از سوی مردم موجب حل بسیاری از مشکلات شده، واکنش در برابر انتقاد و کم تحملی مسوولان اجرایی در مقابل آن نیز می‌تواند به همان اندازه موجب افزایش مشکل و ناهنجاری اجتماعی شود. 

امید صبری‌پور دوشنبه در دیدار با خبرنگاران ایرنا دفتر آبادان با بیان اینکه رسانه‌ها نقش اصلی و اساسی در پویایی فرهنگ و بیان مشکلات جامعه برعهده دارند گفت: تغییر ارزش‌ها و باورها، تنظیم روابط و اعتلای فرهنگ عمومی به قلم و نگارش خبرنگاران بستگی دارد.

سرپرست فرمانداری شادگان بیان کرد: انتقادهای سازنده، دلسوزانه و همراه با ارایه پیشنهادهای کارساز توسط خبرنگاران می‌تواند عامل توسعه شهرستان بوده و نقش مهمی در کمک به مسوولان در انجام بهتر وظایفشان داشته باشد.

 وی با اشاره به اینکه خبرگزاری جمهوری اسلامی رسالت سنگین انعکاس عملکرد دولت تدبیر و امید را بر عهده دارد، گفت: این خبرگزاری در شادگان نقش مهمی در امر امید آفرینی و انعکاس عملکرد دولت دارد. اعتمادسازی در مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وظیفه اصلی و مهم ایرنا بوده و تاکنون در این خصوص موفق عمل کرده است. 

وی جایگاه و کارکرد ایرنا به عنوان خبرگزاری رسمی کشور را بی‌بدیل و تاثیرگذار در منطقه دانست و افزود: خبرگزاری ایرنا در حوزه اطلاع رسانی و بیان مشکلات و توانمندی‌های منطقه موفق و به دور از حاشیه عمل کرده‌ است.

وی اظهار داشت: در بحث بیماری کرونا و اقدامات مرتبط و در مسایل فرهنگی همواره رسانه‌ها بخصوص خبرگزاری جمهوری اسلامی به خوبی همراه و همیار فرمانداری و ادارات بوده‌اند که جای قدردانی دارد.

شادگان در فاصله ۷۰ کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان قرار دارد.

 سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، خبرگزاری رسمی و اولین نهاد حرفه ای گردآوری و انتشار خبر و عکس و نیز تولید محصولات رسانه ای – خبری در تاریخ ایران است که بیش از هشت دهه از تاسیس آن می گذرد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =