استاندار مازندران: جنگ اقتصادی را نمی‌توان از پشت میز مدیریت کرد

ساری - ایرنا - استاندار مازندران توسعه اقتصادی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و رونق کسب و کار را مهم‌ترین اولویت کاری فرمانداران اعلام کرد و گفت : جنگ اقتصادی را نمی‌توان از پشت میز مدیریت کرد و باید میدانی وارد عمل شد. ‎

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان در همایش فرمانداران سراسر استان با بیان این که اقتصاد و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و رونق کسب و کار اولویت فرمانداران باشد، افزود : ظرفیت تشکل های مردمی برای توسعه شهرها و روستاها باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه هر جا مردم پای کار آمدند، رونق و آبادانی شتاب گرفت ، اظهار داشت : هر فرماندار با توجه به شرایط شهرستان تحت مدیریت باید در هر بخش اولویت ها را مشخص و تا پایان سال محقق و اجرایی کند.

مقام عالی دولت در مازندران، تاکید کرد : راه اندازی واحدهای تولیدی راکد در محور پیگیری فرمانداران باشد تا مجددا به چرخه تولید بازگردند.

او با تاکید بر اینکه نباید فاصله‌ای بین مدیران و مردم باشد ، افزود : فرمانداری موفق است که برای حرف مردم گوش شنوا داشته و دارای تعامل روزانه به شهروندان باشد.

استاندار مازندران اظهار داشت : برخی موارد نظیر زراعت چوب، توسعه کشت گلخانه ای، بهره گیری گردشگری و آبزی پروری از آب بندان ها و دامداری و پرورش طیور اولویت های بخش کشاورزی مازندران است که باید در اولویت کاری و پیگیری فرمانداران باشد.

وی افزود : با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی که در هیچ دوره ای مشابه آن را شاهد نبودیم ، شاهد اجرا و بهره برداری از پروژه ها و دستاوردهایی هستیم که برای نخستین بار در مازندران محقق شده است.

حسین زادگان حفظ اشتغال موجود، رفع موانع تولید و ایجاد زمینه های جهش تولید را استراتژی اقتصادی همه فرمانداران عنوان کرد.

استان مازندران با برخورداری از حدود ۶۰ نقطه شهری ، ۲۲ شهرستان دارد که فرمانداران در آنجا نماینده عالی دولت و ناظر بر اجرای سیاست های دولت در بخش های مختلف محسوب می شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =