توافق با رژیم صهیونیستی نشانه‌ ذلت و خیانت سران امارات است

تهران- ایرنا- حزب موتلفه اسلامی در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن عادی‌سازی روابط امارات با رژیم جعلی اسرائیل اعلام کرد: این توافق ننگین مانند کمپ دیوید، نشانه‌ای از ذلت و خیانت سران امارات است.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، در بیانیه روز یکشنبه حزب موتلفه اسلامی ضمن محکوم کردن عادی‌سازی روابط امارات با رژیم جعلی اسرائیل آمده است:‌ روابط خائنانه و پنهانی سران حکومت امارات با رژیم اشغالگر قدس و جلاد فلسطینیان بی‌گناه پس از چند سال، به دستور ترامپ در جهت نیاز انتخاباتی آینده او به طور رسمی علنی شد.

این بیانیه افزود: این توافق ننگین مانند کمپ دیوید، نشانه‌ای از ذلت و خیانت سران حکومت امارات است که با نفرت و انزجار و اظهار بیزاری از طرف ملت‌ها و آزادی‌خواهان و احزاب و سازمان‌های مقاومت فلسطینی و غیرفلسطینی روبرو شد.

حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: به رسمیت شناختن رژیم غاصب و اشغالگر سرزمین‌های فلسطینی و قاتل فلسطینیان مظلوم و کودک‌کش و متمرد در برابر تمام قوانین و حقوق بشر و قواعد بین‌المللی اقدامی است که هیچ عقل و وجدان انسانی آن را نمی‌تواند عادی تلقی کند.

این بیانیه یادآور شد: حزب مؤتلفه اسلامی همصدا با همه مسلمانان آزاده و آزادی‌خواهان جهان، این اقدام خائنانه سران حکومت امارات را شدیدا محکوم می‌کند و آن را پشت پا به آرمان آزادی قدس شریف و آزادی فلسطین و پایمال کردن خون هزاران شهید مقاومت و آزادی مظلومان در اسارت این رژیم می‌داند و به حاکمان امارات که نوکران آمریکا شده‌اند هشدار می‌دهد از سرنوشت سادات و سایر خودفروختگان به صهیونیسم عبرت بگیرند.

حزب موتلفه اسلامی عنوان کرد: رژیم صهیونیستی اکنون در مسیر سقوط و نابودی است و این تلاش‌های مذبوحانه برای دادن تنفس مصنوعی به این رژیم پوسیده و فاسد و دشمن اسلام و انسانیت، راه به جایی نخواهد برد.

این بیانیه تصریح کرد: انتظار ما از وزارت امور خارجه این است که تدابیر جدی‌تری را برای مجازات سران دولت امارات و حمایت از فلسطینیان درنظر بگیرد.

حزب موتلفه اسلامی از همه احزاب اسلامی و آزادی‌خواهان جهان و منطقه دعوت می‌کند حمایت‌های خود را از ملت مظلوم فلسطین افزایش داده، هر اقدامی را در محکومیت سران وابسته امارات لازم می‌دانند اجرا کنند.

این بیانیه یادآور شد: از همه مسلمانان نیز انتظار می‌رود که از هر اقدام و معاملاتی که در رابطه با کارگردانان این خیانت بزرگ در امارات باشد، خودداری کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha