دشمن با همه وجود به جنگ با نظام اسلامی آمده است

مشهد- ایرنا- رییس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن با همه وجود و ساز و برگ خود به جنگ با نظام اسلامی آمده است و ما اکنون در یک نبرد تمام عیار هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید علیرضا اَدیانی روز یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی مرزبانی استان خراسان رضوی افزود: دشمن از مشکلات اجتماعی که در کشور پدید می‌آید به نفع نظام سیاسی خود در حال برنامه ریزی است، بنابراین اگر مقاومت قهرمانانه داشته باشیم دشمن با شکست روبرو خواهد شد شد.
وی ادامه داد: امروز شاهد آن هستیم که رییس جمهوری آمریکا به خاطر به دست آوردن آرای انتخاباتی در کشور خود ژست مخالفت با ایران را به خود می‌گیرد و این درحالی است که در گذشته ایران حیات خلوت آنها به شمار می‌رفت.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: آمریکا امروز در جهان رسوا شده و برای اولین بار نتوانست دنیا را در موضوع تحریم تسلیحاتی علیه ایران همراه خود کند.
وی افزود: ماموران انتظامی بدون هیچ شّک و شبهه‌ای به مبارزه با فتنه‌ها می‌پردازند و در برخورد با اخلالگران هیچ تردیدی را به خود راه نمی‌دهند.

حجت الاسلام اَدیانی ادامه داد: پوشیدن لباس پاسداری از امنیت نظام جمهوری اسلامی توفیق می‌خواهد و این نیروها برای خدمت فراگیر به نظام در تلاش هستند.
وی همچنین با تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در برپایی مراسم عزاداری ماه‌های محرم و صفر گفت: نیروی انتظامی در برپایی این مراسم به نحو شایسته در کنار مردم خواهد بود تا فضای کشور عاشورایی باشد.

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی افزود: حکومت در نظر حضرت علی (ع) به اندازه کفشی که به آن پینه می‌زند ارزش ندارد مگر آنکه حقی اقامه شود و بر همین اساس حکومت اسلامی هدف نیست بلکه وسیله‌ای برای اقامه حق و عدل به شمار می‌رود.
وی ادامه داد: ائمه معصومین (ع) در برنامه‌های خود در صدد بودند حکومت الهی تشکیل دهند و در این زمینه نیز مجاهدت‌های فراوان انجام دادند.

حجت الاسلام اَدیانی گفت: افتخار این نظام این است که کار ناتمام ائمه (ع) در تشکیل حکومت الهی توسط امام خمینی (ره) به سرانجام رسید و نیروهای مسلّح باید به خود ببالند که جان نثار این نظام اسلامی هستند.
وی افزود: مزد مجاهدت‌های امام راحل که آرزوی ائمه طاهرین را برآورده کرده است، آسایش در روز قیامت خواهد بود و ایشان به امنیت در آن روز دست یافته است.
نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی ادامه داد: نسل آینده نیروی انتظامی در مراکز آموزش تربیت می‌یابند و حضور روحانیون با نشاط و جوان در این مراکز، فراهم کردن محیط تربیت اسلامی برای آیندگان کشور است تا بتوانند برای ایران آینده تاثیر گذار باشند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون حدود هزار نفر از کارکنان ناجا در این استان درگیر این بیماری شده‌اند.
سردار محمد کاظم تقوی افزود: این نیرو با توجه به سختی کار در شرایط کرونا و به خطر افتادن سلامت جان نیروها، سعی در حفظ آرامش جامعه داشته‌اند.
وی ادامه داد: منابع این نیرو در استان خراسان رضوی محدود است و هر روز ماموریت‌های سخت‌تری در حال شکل گرفتن است اما به ‌رغم همه تنگناها، ماموریت‌های انجام شده در کارنامه خراسان رضوی نسبت به گذشته ارزشمند است و در بیشتر زمینه‌ها به موفقیت نائل شده‌ایم.
در این مراسم از زحمات حجت الاسلام علیرضا رامیار رییس قبلی عقیدتی سیاسی فرماندهی مرزبانی استان خراسان رضوی قدردانی و حجت الاسلام غلامحسین حسن زاده برای سه سال به عنوان رییس جدید این نهاد معرفی شد.
همچنین از زحمات حجت الاسلام هادی ایمانی نژاد رییس قبلی عقیدتی سیاسی مرکز آموزش علوم و فنون مرزبانی خراسان رضوی قدردانی و حجت الاسلام حسن فیروزی نیا برای سه سال به عنوان رییس جدید این نهاد معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =