بیمارستان نیمه کاره شهرجدید هشتگرد تعیین تکلیف می شود

کرج - ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد با اشاره به نیازهای درمانی ساکنان این شهر گفت : بیمارستان نیمه کاره شهرجدید هشتگرد به زودی تعیین تکلیف می شود.

مسعودحق لطفی روز یکشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران بیان داشت: امور اجرایی این بیمارستان پس از تحویل از شهرداری شهرجدید هشتگرد ، توسط شرکت عمران انجام می شود.

وی بیان داشت: در تلاش هستیم تا با تکمیل این پروژه آن را در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان البرز قرار دهیم تا به مردم خدمات رسانی درمانی شود.

عملیات ساخت بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی شهرجدید هشتگرد از ۲۰ سال پیش توسط سازمان تامین اجتماعی آغاز شد اما بنا به عللی نیمه کاره ماند و به شهرداری شهرجدید هشتگرد واگذار شد.

اکنون این پروژه با حدود ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی همچنان بلاتکلیف مانده است.

این پروژه تنها بیمارستان شهرجدید هشتگرد به شمار می رود و با اینکه تاکنون نزدیک به ۷۰ هزار نفر جمعیت در آن اسکان یافته اما اقدامی برای تکمیل بیمارستان این شهر صورت نگرفته است.

قرار است با تکمیل و واگذاری حدود ۵۵ هزار واحد مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن در شهرجدید ، جمعیت این شهر از ۵۰۰ هزار نفر فراتر رود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در بخش دیگری از سخنانش گفت: پروژه چهار هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی نیروی انتظامی در آینده نزدیک به طرح اقدام ملی مسکن متصل شود.

 حق لطفی با اشاره به پیگیری به عمل آمده برای شروع دوباره فعالیت  مسکن ناجا موسوم به ریحانه بیان داشت: مقرر شده ساخت و تکمیل این پروژه پس از سال‌ها انتظار در هفته دولت از سر گرفته شود.

وی یادآور شد: قرار است  بخشی از پروژه پس از تکمیل در راستای طرح اقدام ملی مسکن در اختیار کارکنان نیروی انتظامی قرار گیرد.

مدیر عامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد اظهار داشت: تا پایان بهمن ماه سال جاری کار سیگنالینگ مترو  کرج - شهر جدید به اتمام می رسد و امیدواریم شرکت بهره بردار در زمان مذکور با تمام توان به ویژه در ساعات پیک به خدمات رسانی به شهروندان بپردازد.
وی با اشاره به طرح آبرسانی به جنگل حاشیه اتوبان، از راه اندازی ایستگاه پمپاژ پساب فاضلاب خبر داد و گفت: این پروژه با تاسیسات هیدرومکانیکال و الکترومکانیکال در فاز اول جهت احیای جنگل ورودی شهر به بهره‌برداری خواهد رسید.
حق لطفی همچنین از کاشت ۲۲ هزار اصله نهال در جنگل ورودی شهر خبر داد و گفت: درختان موجود نیز احیا و رفع آفت خواهند شد.
مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد اظهار داشت: عملیات احداث کلانتری، ۲ سالن ورزشی چند منظوره و ۲ بوستان شهری از دیگر اقدامات مجموعه شرکت عمران است که به زودی به بهره‌برداری خواهند رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =