۲۶ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۲۶
کد خبرنگار: 2182
کد خبر: 83909426
۰ نفر

برچسب‌ها

مدیران بانک‌های جوانرود تجلیل شدند

کرمانشاه - ایرنا - مدیران بانک‌های شهرستان جوانرود روز یکشنبه در مراسمی از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای همکاری در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان این نهاد تجلیل شدند.

معاون فرماندار جوانرود در این مراسم با تقدیر از خدمات همه جانبه کمیته امداد در امر خدمات‌رسانی به نیازمندان و بانک‌ها در پرداخت تسهیلات گفت: در سال جاری از ۲ هزار نفر سهمیه اشتغال این شهرستان ۵۷ درصد آن محقق شده است.

«کمال شهسواری» به پرداخت تسهیلات واحدهای آسیب دیده از کرونا اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه این تسهیلات در دستور کار قرار گرفته ضرورت دارد دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها با معرفی واحدهای آسیب دیده و پرداخت تسهیلات به آنان تسریع نمایند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان جوانرود نیز با تقدیر از همکاری بانک‌ها با این نهاد، گفت: کمیته امداد این شهرستان در سال گذشته با اعطای ۱۴ میلیارد تومان تسهیلات در قالب ۵۳۱ طرح اشتغالزا در زمینه های دامداری، کشاورزی، باغداری، خدمات، صنایع دستی و دیگر بخش‌ها رتبه اول استان کرمانشاه را کسب کرد.

«فرهاد شهبازی» افزود: کمیته امداد شهرستان جوانرود در چهار ماه سپری شده از سال جاری نیز با پرداخت ۱۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا در قالب ۳۳ طرح زمینه اشتغال پایدار برای ۳۳ نفر را فراهم کرده است.

وی یادآور شد: کمیته امداد شهرستان جوانرود همواره اشتغال جوانان و مددجویان را در اولویت کاری خود قرار داده و تاکنون نیز در این امر موفق بوده است.

۱۱هزار نفر در قالب سه هزار و ۶۰۰خانوار در شهرستان جوانرود زیر پوشش کمیته امدادامام خمینی (ره) هستند.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =