۲۶ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۴۴
کد خبرنگار: 1229
کد خبر: 83909207
۰ نفر

برچسب‌ها

فوت برادر ترامپ؛ علت مرگ برملا نشده است

تهران- ایرنا- رابرت ترامپ 71 ساله برادر کوچکتر رییس جمهوری آمریکا دیروز شنبه پس از چندین ماه بیماری درگذشت و این در حالی است که هنوز هیچ جزییاتی از دلایل بیماری و مرگ وی ارائه نشده است.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از سی ان ان، دونالد ترامپ در بیانیه‌ای اعلام کرد: رابرت ترامپ، برادر کوچکتر رییس جمهوری روز شنبه در بیمارستان نیویورک درگذشت. انتظار می‌رود دونالد ترامپ در مراسم خاکسپاری برادرش شرکت کند. با این حال، هیچ جزئیاتی در مورد این مراسم در دسترس نیست. 
دو نفر از آشنایان ترامپ در این خصوص به سی ان ان گفتند: دونالد ترامپ اواخر دیروز شنبه با اتاق بیمارستانی که برادرش در آن بستری بود تماس گرفت، زیرا به نظر می‌رسید مرگ وی نزدیک است. جزئیات بیماری رابرت ترامپ هنوز منتشر نشده است. اما یکی از نزدیکان وی به سی ان ان گفته است که وی چندین ماه بیمار بوده است. ترامپ هم در جریان یک نشست خبری یک روز پیش از مرگ برادرش از هرگونه توضیح در خصوص بیماری وی سر باز زد. 
رابرت ترامپ در سال ۱۹۴۸ به دنیا آمد و یکی از چهار خواهر و برادر رئیس جمهوری بود. وی که سه سال از برادر رییس جمهورش کوچکتر بود به هنگام مرگ ۷۱ سال داشت. رابرت ترامپ مدت‌ها مدیر و مستشار بخشی از تجارت ساخت و ساز بنگاه ترامپ را بر عهده داشت. 
رابرت ترامپ از ماه گذشته وضع جسمانی خوبی نداشت و در ماه ژوئن (خرداد) هم برای مداوا مدتی در بیمارستان بستری شده بود. با این حال علت بستری او و مرگش هنوز برملا نشده است. 
او پیش از بستری شدن در بیمارستان با رفتن به دادگاه تلاش کرد جلوی انتشار کتاب ماری ترامپ دختر یکی دیگر از برادران ترامپ را بگیرد. 
مری ترامپ در آن کتاب از روابط خانوادگی خود با تکیه بر شخصیت و کردار عموی رییس جمهورش نوشته بود. 
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =