رییس سازمان مدیریت کردستان: انعکاس اخبار درست خدمت به منافع ملی است

سنندج - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان گفت: در شرایط کنونی، انعکاس درست اخبار، از رسالت‌های اصلی رسانه‌هاست که خدمت به منافع ملی هم به‌شمار می رود.

بهرام نصراللهی‌زاده روز یکشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سنندج ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: عملکرد مجموعه خبرگزاری ایرنا در انعکاس خدمات دولت در استان کردستان به مردم کاملا محسوس و قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه اقدامات دولت تنها به معنای قوه مجریه نیست بلکه به معنای کل حاکمیت است، افزود: در استان شاهد تولید خبرهای منفی وناامید کننده زیادی هستیم که ۱۰۰ درصد نادرست و یا با درصدهایی از عدم درستی منتشر می‌شود در حالیکه که انعکاس درست اخبار درست، خدمت به منافع و مصالح ملی است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان با اشاره به ضرورت ایجاد امیدواری در جامعه از سوی همگان بویژه رسانه‌ها، تاکید کرد: ایجاد امیدواری به معنای اغراق و یا تبلیغ اقدامات انجام نشده نیست، بلکه تلاش برای اعلام خدمات بر اساس واقعیت‌ها است.

نصراللهی زاده با اشاره به قرارگیری کردستان روی ریل توسعه یادآور شد: در سال‌های گذشته گیر و گرفت‌هایی برای تامین نیازهای اولیه و بدیهی در استان شاهد بودیم که بیشترین انرژی مسوولان و مدیران استان در چهار دهه گذشته صرف همین مسایل شد.

وی اضافه کرد: رویکرد نظام هم در این مدت توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته و حرکت به سمت اجرای عدالت متوازن بود ضمن اینکه کردستان همواره در پیشانی توجه نظام قرار دارد و دولت تدبیر و امید در هفت سال گذشته گام‌های بلندی برای توسعه این استان و محرومیت زدایی در کردستان برداشته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =