معاون فرمانداردیلم: تجمع خانواده‌ها در محوطه کنکور ممنوع است

گناوه - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی فرمانداری دیلم استان بوشهر گفت: باتوجه به تاکیدات مکرر وزارت بهداشت، خانواده‌های داوطلبان شرکت کننده کنکور از تجمع و ورود به محوطه آزمون بجد پرهیز کنند.

به گزارش ایرنا، محمدباقر گله گیر روز یکشنبه در نشست هماهنگی برگزاری کنکور سراسری در این شهرستان افزود:  شهرستان دیلم در برگزاری چنین آزمون‌هایی با همدلی و همکاری لازم بین همه مسئولان موفق عمل کرده‌است.

وی اظهارداشت:  کنکور، نتیجه و ثمره ۱۲سال تحصیل یک دانش‌آموز است که وظیفه همه ما به عنوان خادمان ملت، فراهم کردن شرایط خوب و مطلوب در برگزاری کنکور است.

گله گیر بیان کرد: با وجود اینکه  همه مدیران مرتبط برای برگزاری کنکور پای کار بوده‌اند اما کم کاری از هیچ نهاد یا دستگاهی در چهار روز برگزاری کنکور  پذیرفته نیست و همه دستگاه‌های شهرستان ملزم به همکاری با آموزش و پرورش هستند.

مدیر آموزش و پرورش دیلم گفت: کنکور به عنوان بزرگ‌ترین رقابت علمی کشور، بخشی از آینده دانش آموزان را بعد از سال‌ها تلاش رقم می‌زند و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

محمدمهدی محسنی افزود: آزمون سراسری سال جاری باتوجه به وضعیت بیماری کرونا بیش از پیش دارای حساسیت است که در وهله اول سلامتی داوطلبان و در مرحله بعد ایجاد فضایی مناسب برای موفقیت و نتیجه تلاش فرزندانمان در این ماراتن است.

وی اظهارداشت:  اولیا و خانواده‌ها با حفظ آرامش خود استرس را از آینده سازان این مرز و بوم دور کرده و نگران مسائل بهداشتی نباشند.

محسنی گفت:  با همکاری همه دستگاه‌ها و در راس آن دولت، تدابیر و تمهیدات لازم  با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای حفظ سلامتی آنان اندیشیده شده‌است.
شهرستان دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها