نشست سه جانبه ۲ وزارتخانه و فدراسیون پزشکی برای گشایش در ورزش

تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی از روند پیگیری پروتکل‌ها و ارایه پیشنهادها به منظور گشایش در ورزش در نشست امروز (یکشنبه) با حضور معاونان وزارتخانه‌های ورزش و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی خبر داد.

«محمداسد مسجدی» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در این نشست من به همراه «مهدی علی‌نژاد» معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای و «علیرضا رییسی» معاون وزیر بهداشت حضور داریم که قرار است برای پیگیری پروتکل‌ها و مشکلاتی که در ورزش کشور در دوران کرونا ایجاد شده،  توافق های صورت گیرد.

وی افزود: باشگاه‌های ورزشی و استخرها در پی این ویروس از نظر اقتصادی با ضرر و زیان  فراوانی روبرو شدند که در این نشست درباره بازگشایی آنها گفت و گو  می‌کنیم.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در عین حال از ارایه چند پیشنهاد در این نشست خبر داد و گفت: اصلی‌ترین پیشنهاد بازگشت تصمیم‌گیری‌ها در ورزش به ستاد مقابله با کرونا به ورزش است.  زیرا اکنون این تصمیم‌گیری‌ها استانی شده است که اگر مجدد تصمیمات به این ستاد بازگردد مدیریت و نظارت بیشتری اعمال خواهد شد.

مسجدی دومین پیشنهاد را، تصمیم‌گیری درباره بازگشایی باشگاه‌های ورزشی که از نظر اقتصادی متضرر شدند و شبکه خدمات درمانی ورزش که در آستانه متلاشی شدن قرار دارد عنوان کرد.

وی تصمیم‌گیری درباره پروتکل رشته‌های ورزشی مانند کشتی، دوومیدانی، والیبال، کاراته و تکواندو و برخی رشته‌های برخوردی نظیر کاراته، رزمی و ووشو را به عنوان سومین و چهارمین پیشنهاد عنوان کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =