۲۶ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۵۶
کد خبرنگار: 1423
کد خبر: 83909017
۰ نفر

برچسب‌ها

دوم شهریور آخرین فرصت نام نویسی سرویس مدارس ایلام

ایلام - ایرنا - رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ایلام گفت: ثبت نام رانندگان سرویس های مدارس تا دوم شهریورماه در دفاتر پیشخوان دولتی ادامه دارد.

غلامرضا طاهری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رانندگان وسایل نقلیه عمومی شامل تاکسی، ون، اتوبوس و مینی بوس که مایل هستند در سال تحصیلی جدید به عنوان سرویس مدارس فعالیت کنند از ۲۵ مرداد تا دوم شهریور فرصت ثبت نام دارند.

وی افزود: به منظور جلوگیری از تجمع رانندگان، کسانی که سال گذشته در سامانه سپند سرویس مدارس اسم و پرونده دارند از طریق ارسال یک پیامک کوتاه تمایل خود برای سال جدید تحصیلی را اعلام می کنند و رانندگانی که برای اولین بار قصد دارند به عنوان سرویس مدارس فعالیت کنند برای ثبت نام به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند.

طاهری با بیان اینکه کودکان حساس و بسیار آسیب پذیر هستند، تاکید کرد: از همه رانندگان صلاحیت های فردی و اخلاقی و نیز آزمایش های لازم توسط مراجع ذی صلاح گرفته می شود.

وی یادآور شد: باتوجه به شیوع کرونا شرایط برای رانندگان در ۲ حالت سفید و زرد تعریف شده است و رانندگان و سرنشینان باید تمامی پروتکل های بهداشتی را باید رعایت کنند.

وی افزود: در وضعیت سفید رانندگان تاکسی می توانند با ظرفیت تکمیل فعالیت کنند اما در حالت زرد تعداد سرنشینان هر ماشین به راننده ابلاغ می شود و تاکسی سه نفر و اتوبوس ۱۸ نفر را می تواند جابجا کنند.

شهر ایلام دارای یک هزار و ۴۱۰ دستگاه تاکسی و ۶۴ اتوبوس است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha