اخبار کوتاه خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- حادثه رانندگی با ۱۱ مصدوم و یک کشته در فریمان و کشف ۲۹ کیلوگرم تریاک در تریت حیدریه از مهمترین اخبار کوتاه امروز خراسان رضوی بود.

 تصادف در مسیر فریمان ١١ مجروح و یک کشته برجای گذاشت

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: تصادف مینی بوس سرویس کارکنان یک شرکت با پژو در جاده مشهد به فریمان ۱۱ مجروح و یک کشته برجای گذاشت.

آتشپاد دوم محمد جواد سبحانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:یکی از سرنشینان پژو در این حادثه جان باخته بود که جسد وی از میان آهن پاره‌های این وسیله نقلیه رها و تحویل عوامل انتظامی حاضر در صحنه شد.

۲۹ کیلوگرم مواد مخدر در تربت‌حیدریه کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی تربت‌حیدریه از کشف و ضبط ۲۹ کیلو و ۵۰۰ گرم ماده مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی‌اکبر کیانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران انتظامی ایستگاه ایست بازرسی شهید شیردل کامه حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شدند.
وی ادامه داد: در این ارتباط یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی، به مراجع قضایی شهرستان معرفی شد.
 

محل ساختمان فرماندهی انتظامی در گلبهار جانمایی شد

محل ساخت ستاد فرماندهی انتظامی خراسان رضوی در گلبهار با حضور سردار محمد کاظم تقوی فرمانده انتظامی استان و هومن گریوانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار جانمایی شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی همچنین از ساختمان پلیس راهور این شهر (احداث شده توسط شرکت عمران شهر جدید گلبهار) بازدید کرد و برای تجهیز و راه‌اندازی هر چه سریعتر ساختمان مذکور دستورهای لازم را ابلاغ کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =