صادقی: اشتباهات داوری به سایپا ضربه زده است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: امیدوارم که داور در قضاوتش درست عمل کرده باشد؛ در مجموع فکر می‌کنم امسال اشتباهات داوری خیلی به ما ضربه زده است.

ابراهیم صادقی در نشست خبری پس از بازی مقابل نفت مسجد سلیمان که منجر به تساوی بدون گل شد، اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی کاملا در اختیار ما بود. با توجه به اینکه در زمین خودمان بود توانستیم موقعیت‌های خیلی خوبی، هم روی ارسال از کناره‌ها و هم ضربات ایستگاهی درست کنیم. حتی موقعیت تک به تک داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم موقعیت‌هایمان را به گل تبدیل کنیم. در مجموع خیلی خوب بازی کردیم و این مهم بود اما در انتهای لیگ گرفتن نتیجه خیلی مهم است.

وی در ادامه افزود: به بچه‌ها خسته نباشید می‌گویم. با تمام وجود تلاش کردند. توانستند تقریبا در ۹۰ دقیقه حریف را تحت فشار بگذارند. هنوز به آینده امیدواریم. همه چیز هنوز دست خودمان است. بیشتر بازی‌ها مساوی شد. فقط ماشین‌سازی بین تیم‌های پایین جدول باخت و پنج تیم هنوز خطر سقوط دارند. باید در پنج روز آینده از نظر ذهنی و جسمی خوب ریکاوری شویم. خودمان را برای آخرین بازی آماده می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا همچنین خاطرنشان کرد: صحنه‌های مشکوک هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم وجود داشت. امیدوارم که داور در قضاوتش درست کار کرده باشد. هفته قبل هم داور در بازی با فولاد به اشتباه یک پنالتی برای ما نگرفت. در مجموع فکر می‌کنم امسال اشتباهات داوری خیلی به ما ضربه زده است. امیدوارم قضاوت داور در این بازی درست باشد در غیر این صورت واقعا طبق معمول از این قضیه خیلی ضرر کرده‌ایم.

صادقی در پایان درباره بازی آخر مقابل پرسپولیس گفت: کار سختی داریم. در آخر لیگ همه بازی‌ها سخت هستند. امتیاز گرفتن خیلی سخت می‌شود ولی سعی می‌کنیم خوب استراحت و تمرین کنیم تا آماده بازی شویم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =