مربی سپاهان: ‌پیش بینی یک بازی سخت را می‌کردیم

اصفهان- ایرنا- مربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: در دیدار با شهر خودرو مشهد پیش ‌بینی یک بازی سخت را می‌کردیم ولی تیم ما با تلاش بازیکنان خود پیروز میدان شد.

به گزارش ایرنا، قاسم زاغی نژاد شامگاه شنبه در نشست خبری مجازی بعد از پیروزی تیمش مقابل شهر خودرو مشهد در ورزشگاه نقش جهان اصفهان افزود: شهر خودرو یکی از تیم‌های با کیفیت و با برنامه فوتبال لیگ کشور است.

وی گفت:سپاهان روبه‌روی تیم‌هایی که بخوبی فوتبال بازی می‌کنند، کار آسانتری دارد و تیم ما در یک روز بسیار خوب به تمام اهداف خود در زمین بازی رسید.

زاغی نژاد تصریح کرد: بازیکنان سپاهان امشب کارهای تاکتیکی را در خطوط مختلف بخوبی اجرا کردند و شرح وظایف خود را بدرستی انجام دادند.

وی افزود: در بازی امشب حتی می‌توانستیم از فرصت‌های بدست آمده بیشتر استفاده کنیم که نشد.

مربی سپاهان گفت: خوشحال هستیم که امشب پیروز میدان شدیم تا شانس شرکت در لیگ قهرمانان آسیا را داشته باشیم.

زاغی نژاد گفت: در هفته گذشته سعی ما بر این بود که از نظر روانی روی بازیکنان خود کار کنیم و در ابتدای بازی مقابل شهر خودرو هم بازیکنان سپاهان سخت تحت فشار بودند ولی هرچه از بازی گذشت این فشار کمتر و موقعیت‌های ما بیشتر شد و حتی توانستیم گل‌های بیشتری را نیز به ثمر برسانیم.

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و شهر خودرو مشهد از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه امشب در ورزشگاه خالی از تماشاگر نقش جهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان با نتیجه ۲ بر صفر پیروز میدان شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =