سرمربی ‌شهر خودرو: نتوانستیم از موقعیت‌هایمان درست استفاده کنیم

اصفهان_ایرنا_ سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد گفت: در دیدار با سپاهان موقعیت‌های زیادی خلق کردیم اما نتوانستیم از موقعیت‌های خود درست استفاده کنیم.

 به گزارش ایرنا، سهراب بختیاری‌زاده شامگاه شنبه در نشست خبری مجازی بعد از شکست تیمش مقابل سپاهان اصفهان افزود: می‌توانستیم بازی امشب را ببریم ولی این تیم سپاهان بود که پیروز میدان شد.

وی با بیان اینکه تیم ما در ۳۰ دقیقه ابتدایی بازی بهتر از سپاهان بود، اضافه کرد: در این دیدار نتوانستیم از فرصت‌های بدست آمده خود بخوبی استفاده کنیم.

بختیاری‌زاده اظهار داشت: بازیکنان تیم ما بعد از گل اولی که خوردیم، تمرکزشان را از دست دادند اما در گل دوم داور می‌توانست خطا بگیرد که نگرفت زیرا صدرصد خطا بود.

وی گفت: در این دیدار خیلی موقعیت داشتیم که گل نشد.

سرمربی شهر خودرو مشهد با بیان اینکه دیدارهای بزرگ، مانند فینال است، افزود: در این دیدارها هر ۲ تیم به دنبال بُرد هستند و  هیچ تیمی حق ندارد که حتی یک دقیقه بازی را هم از دست دهد ولی ما ۱۰ دقیقه بازی را از دست دادیم و این شکست تاوانی بود که دادیم.

وی گفت: تلاش بازیکنان در این دیدار عالی بود و چیزی که مهم است این است که باید خود را برای دیدار آخرمان آماده کنیم که با پیروزی لیگ را تمام کنیم.

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و شهر خودرو مشهد از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه امشب در ورزشگاه خالی از تماشاگر نقش جهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان با نتیجه ۲ بر صفر پیروز میدان شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =