لطیفی: کسب سهمیه هواداران استقلال را راضی نمی‌کند

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: هواداران استقلال انتظارات زیادی از این تیم دارند و دیگر فقط کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا آنها را راضی نخواهد کرد.

«علی لطیفی» روز یک‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال نسبت به بازی‌های اخیر خود افت فنی داشت و نتوانست همچون دیدارهایی که مقابل سپاهان نمایش داد عملکرد خوبی را به اجرا بگذارد.

وی افزود: استقلال در کار تیمی خود ضعف‌هایی دارد که پیش از بازی با پرسپولیس در شهرآورد باید آنها را برطرف کند در غیر این صورت به مشکل خواهد خورد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: فرهاد مجیدی در چهار بازی گذشته استقلال پیشرفت محسوسی داشت و توانست نتایج مطلوبی را کسب کند.

لطیفی تصریح کرد: هواداران استقلال انتظارات زیادی از این تیم دارند و دیگر فقط کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا آنها را راضی نخواهد کرد.

وی تاکید کرد:با توجه به اینکه پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده است هواداران آبی‌پوش انتظار موفقیت در جام حذفی را دارند  و باید به این مهم برسند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: بازی با پرسپولیس در شهرآورد اهمیت زیادی دارد و هر تیمی که بتواند از فرصت‌ها استفاده کند و اشتباه نکند برنده از زمین خارج می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =