پایان ناکامی نفت آبادان با شکست شاهین بوشهر

آبادان - ایرنا - تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان میهمانش شاهین بوشهر را با سه گل شکست داد تا به ناکامی‌های هفته‌های اخیر خود پایان دهد.

به گزارش ایرنا این دیدار شنبه شب در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که در پایان تیم صنعت نفت آبادان با نتیجه سه بر یک حریفش را از پیش رو برداشت.

صنعت نفت آبادان در این دیدار با ترکیب محمد دریس، محمد قریشی، محمد اهل شاخه، عقیل کعبی، مصطفی احمدی(۹۰ - امید حامدی فر)، محمدرضا غبیشاوی، حسین ساکی، جعفر سلمانی، سید فاخر تهامی (۶۸ - علی ستاوی)، میلاد جهانی (۶۸ - طالب ریکانی) و عیسی آل کثیر(۸۰ - حسین بغلانی) به میدان رفت.

شاهین بوشهر نیز با ترکیب ابوالفضل درویش‌وند، لوکا گادرانی، مرتضی غلامعلی تبار، حسن نجفی، ابوالفضل رزاق پور، محمد سلطانی مهر، امیرحسین موسی زاده، علیرضا ابراهیمی (۴۸ - مصطفی احمدی)، اسماعیل شریفات (۶۶ - بهمن سالاری)، میلاد صارمی (۶۶ - علی رئیسی) و دانیال مومنی بازی کرد.

 یاسر همرنگ به کمک‌های محمد راهی و حامد صفایی تیم داوری این دیدار را تشکیل دادند.

محمدرضا غبیشاوی و عقیل کعبی از صنعت‌نفت آبادان و حسن نجفی از شاهین شهرداری بوشهر در این دیدار با کارت زرد داور جریمه شدند.

تیم صنعت‌نفت آبادان که در هفته‌های گذشته چهره شکننده‌ای برابر حریفانش داشت و شانس خود برای کسب سهمیه آسیا را از دست داد بازی برابر شاهین بوشهر را هجومی آغاز کرد و در دقایق ابتدایی بازی حریف قعر جدولی خود را تحت فشار قرار داد.

عیسی آل‌کثیر مهاجم صنعت‌نفت آبادان که به دنبال کسب عنوان آقای گلی این فصل از لیگ برتر است در دقیقه ۱۹ توانست دروازه شاهین بوشهر را باز کند، روی یک کار تیمی زیبا و پاسکاری عالی بین وی و جعفر سلمانی، آل‌کثیر توانست در مقابل دروازه شاهین بوشهر با یک ضربه بغل پا گلزنی کند.

نفتی‌ها که میل به پیروزی داشتند دست از حملات خود برنداشتند و بارها شاهینی‌ها را وادار به اشتباه کردند هر چند شاهین روی ضد حملات بسیار خطرناک نشان دادند ولی بازی در این نیمه با همان تک گل به سود صنعت‌نفت به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم باز هم این تیم صنعت‌نفت آبادان بود که بازی را بهتر از حریف خود آغاز کرد و بارها تا باز کردن دروازه تیم بوشهری پیش رفتند.

در دقیقه ۵۰ همکاری میلاد جهانی و محمدرضا غبیشاوی در پشت محوطه جریمه شاهین شهرداری بوشهر باعث شد تا غبیشاوی هافبک جوان نفت آبادان در فرصت عالی شوت‌ زنی قرار گیرد و او نیز با یک ضربه کات ‌دار و تماشایی توپ را به گوشه دروازه درویش‌وند فرستاد تا نفتی ها به گل دوم دست یابند.

شاهین بوشهر که چیزی برای از دست دادن نداشت روی به بازی هجومی آورد و پاشازاده با آوردن بازیکنان هجومی کار تیم صنعت نفت آبادان را تا حدودی سخت کرد.

بوشهری‌ها در دقیقه ۸۲ صاحب یک ضربه پنالتی شد و بهروز نوری‌فر بازیکن این تیم با ورودش به زمین توانست با یک ضربه سر یکی از گل‌های خورده تیمش را جبران کند.

در دقیقه ۸۸ طالب ریکانی هافبک باتجربه صنعت‌نفت آبادان با دروازه بان شاهین بوشهر تک به تک شد و با یک ضربه حساب شده سومین گل تیمش را به ثمر رساند.

شاهین بوشهر با پذیرفتن این شکست به لیگ دسته اول فوتبال کشور سقوط کرد و صنعت‌نفت آبادان با ۴۱ امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی این مسابقات جای گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =