پرداخت وام به محرومان خرمشهر از سوی بنیاد خیریه علوی

آبادان - ایرنا - دفتر بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور با هدف پرداخت وام‌ خوداشتغالی و احداث مسکن به محرومان شنبه با حضور استاندار خوزستان در خرمشهر افتتاح شد.

به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی شنبه در آیین افتتاح این دفتر که در روستای جدیده خرمشهر برگزار شد گفت: این بنیاد در یکی از روستاهای دشت آزادگان اقدامات خوبی در راستای توسعه، آبادانی و کارآفرینی در ۲ سال اخیر با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال انجام داد.

وی افزود:بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور با پرداخت وام قرض‌الحسنه  و کم‌بهره برای خوداشتغالی گامی در راستای محرومیت‌زدایی در این منطقه برداشته است.

استاندار خوزستان اظهار داشت: این بنیاد با روشی که از قبل برنامه‌ریزی شده در جهت ایجاد اشتغال پایدار و توسعه در روستای جدیده خرمشهر بعنوان روستای دوم در استان خوزستان اقدامات خوبی را پیش‌بینی کرده است.

شریعتی بیان کرد: این بنیاد بنا به فرمایش رهبر انقلاب اسلامی و با هدف محرومیت‌زدایی گام برخواهد داشت که در همین راستا امروز کلنگ ساخت ۱۴ واحد مسکونی افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) به زمین زده شد و کار بازسازی ومرمت ۱۶ واحد افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز از سوی این بنیاد خیریه اجرایی می‌شود.

شریعتی تصریح کرد: امیدواریم با اقدامات این بنیاد شاهد رفع محرومیت و اشتغالزایی در این منطقه از خرمشهر باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =