تکذیب اتهامات برخی کانال‌های تلگرامی به استاندار ایلام

ایلام- ایرنا - روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام در اطلاعیه مشترکی ادعاهای مطرح شده از سوی کانال‌های تلگرامی ایلام برتر و طلیعه زاگرس نسبت به استاندار ایلام، نزدیکان، مشاور و منصوبان وی را تکذیب کردند.

در این اطلاعیه که نسخه‌ای از آن در اختیار خبرگزاری ایرنا قرار گرفته، تاکید شده است: هیچگونه دخالت، فشار و یا سفارشی از سوی قاسم سلیمانی‌دشتکی برای واگذاری قراردادها به نزدیکان وی صورت نگرفته و هیچگونه قراردادی نیز با نزدیکان وی منعقد نشده است و ادعاهای مطرح شده توسط این کانال‌های تلگرامی قویا تکذیب می‌شود.

در ادامه این بیانیه آمده است: استاندار ایلام از ابتدای قبول مسوولیت در استان همواره پشتیبان رسانه ها، خبرنگاران و فعالان رسانه ای بوده اند اما نشر اکاذیب، تشویش اذهان عمومی و نشر اتهامات بی اساس در فضای مجازی و هتک آبروی مؤمنان مساله ای است که در قاموس هیچکدام از اهالی رسانه استان نمی گنجد لذا با توجه به موارد فوق الذکر حق پیگیری برای دستگاه های مربوطه در مراجع ذیصلاح قضایی محفوظ است.

گفتنی است در روزهای اخیر کانال های تلگرامی ایلام برتر و طلیعه زاگرس در ادعاهایی بی پایه و اساس و بدون ذکر سند متقن از واگذاری ۲ امتیاز بزرگ در شهرستان دره شهر به فرزندان و اطرافیان استاندار ایلام خبر داده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =