آزادگان سرمایه‌های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی هوایی ارتش همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به کشور ضمن دیدار با جمعی از آزادگان نیروی هوایی گفت: آزادگان منشاء خیر و برکت و سرمایه‌های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش به همراه حجت الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا به مناسبت ۲۶ مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان به کشور با جمعی از خلبانان و کارکنان آزاده این نیرو دیدار و گفت وگو کردند.
امیر سرتیپ نصیرزاده در جمع خلبانان و کارکنان آزاده با بیان اینکه آزادگان منشا خیر و برکت هستند، اظهار کرد: شما عزیزان چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران اسارت همه خطرات و سختی ها را به جان خریدید و با افتخار و عزت دوران اسارت را پشت سر گذاشته و به کشور بازگشتید.
وی با بیان اینکه شما ازادگان زندگی بسیار پربار، سراسر عزت و افتخاری داشته اید گفت: تک تک شما خدمات شایانی را به این نظام و انقلاب کردهاید و از سرمایههای ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شوید.
در ادامه رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا ضمن بیان این نکته که عزت، عظمت و استقلال کنونی کشور و ملت ایران مرهون ایثارگری ها و رشادت های شهدا، جانبازان و آزادگان در دوران هشت سال دفاع مقدس است افزود: آزادگان اسوه های صبر و مقاومت بوده و برای صیانت از دین مبین اسلام، نظام، انقلاب و کشور سال ها رنج اسارت در زندان های رژیم بعث عراق را تحمل کردند و سرافرازانه به میهن خود بازگشتند که خاطرات آن‌ها پلی برای انتقال فرهنگ عزت و استقامت ملت ایران به نسل‌های آینده است.


 در این دیدار، خلبانان و کارکنان آزاده نیروی هوایی به بیان خاطرات ارزشمند خود از دوران اسارت پرداختند و در پایان با اهدا هدایایی از آن ها تجلیل بعمل آمد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =