خادمان آستان قدس رضوی توان گره گشایی از مشکلات مشهد را دارند

مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر توان خادمان این آستان مقدس در عرصه‌های مختلف گره‌گشایی از مردم گفت: اگر جمعیت قابل توجه خادمان آستان قدس رضوی اراده کنند می‌توانند با همفکری و مشورت، یک سری از مشکلات اساسی شهر امام رضا(ع) را مرتفع کنند و آستان قدس رضوی هم پشتیبان آنان است. 

آستان قدس رضوی عصر شنبه به نقل از حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی در دیدار با جمعی از خدام خیر و نیکوکار حرم مطهر رضوی افزود: خادمان امام رضا(ع) نمی‌توانند نسبت به نیازمندان و مشکلات جامعه بی تفاوت باشند.

وی دستور آغاز مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه خدام بارگاه منور رضوی را در رواق امام خمینی(ره) این حرم صادر کرد و ادامه داد: رفع گرسنگی، بیکاری و محرومیت از شهر مشهد مصداق بارز خدمت خالصانه به امام رضا(ع) است.

تولیت آستان قدس رضوی ضمن قدردانی از مشارکت خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) در مرحله نخست رزمایش «مواسات و همدلی» مؤمنانه گفت: با همت خدام و مردم نیکوکار بیش از ۴۰ هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی در ماه مبارک رمضان تهیه و توزیع شد.

مروی افزود: در ایام بسته بودن حرم مطهر، نگذاشتیم خدمت به زائران امام رضا(ع) تعطیل شود و قالب آن با کمک های مومنانه به نیازمندان تغییر کرد چون آنچه از سیره معصومین، علماء، اولیاء بزرگ و بندگان صالح خدا برداشت می شود این است که بعد از انجام واجبات، اهمیت هیچ اقدامی بالاتر از خدمت کردن به مردم نیست.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =