معامله دوسر سوخت؛ بایرن فاتح لیگ قهرمانان شود، بارسا باید به لیورپول پول بدهد

تهران- ایرنا- براساس گزارش نشریه میرِر، در صورتی که دست باواریایی‌ها به جام لیگ قهرمانان برسد، باشگاه بارسلونا باید مبلغ ۵ میلیون یورو بابت بندی که در قرارداد کوتینیو ذکر شده است، به لیورپول پرداخت کند.

به گزارش ایرنا، بایرن مونیخ پس از تحقیر بارسلونا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، راهی نیمه نهایی شد.

آلمانی‌ها با پیروزی پرگل و تحقیرآمیز هشت بر دو، مثل گردآب به جان آبی اناری های بی جان افتاده و مقتدرانه راهی نیمه نهایی فینال هشت در لیسبون پرتغال شدند.

این بدترین شکست بارسلونا از سال ۱۹۴۳ تاکنون محسوب می‌شود؛ شکستی که در پی آن «جرارد پیکه» اذعان کرد که کاتالان‌ها به ته خط رسیده‌اند. البته پیکه چندان هم بیراه نگفته است.

«فیلیپه کوتینیو» بازیکنی که به طور قرضی از بارسلونا به بایرن مونیخ پیوسته است، دیشب برابر باشگاه اصلی خود، دبل کرد؛ مرد برزیلی اگرچه بابت گل‌های خود خوشحالی نکرد اما دیگر کار از کار گذشته و قلب کاتالونیا شکسته بود.

اما این پایان کابوس بارسا نیست؛ در واقع اگر بایرن در ادامه راه قهرمان لیگ قهرمانان شود، تحقیر کاتالان‌ها دوچندان خواهد شد.

آبی اناری‌ها در سال ۲۰۱۸ با پرداخت رقم هنگفت ۱۴۲ میلیون پوند و چند بند و ماده مرتبط با پاداش و افزونه‌ها و...، مرد برزیلی را از آنفیلد به نیوکمپ کشاندند.

در یکی از بندهای قرارداد مذکور مقرر شده است که در صورتی که کوتینیو در فصل ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹ یا ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ فاتح لیگ قهرمانان شود، بارسلونا باید پنج میلیون یورو به لیورپول بپردازد.

چقدر تحقیرآمیز؛ بالانشینان در نیوکمپ بی شک خیس عرق خواهند شد چون به هیچ وجه به نظر نمی‌رسد که کسی بتواند تیم تحت هدایت «هنسی فلیک» را متوقف کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha