برنامه‌های آکادمی استقلال از زبان «مراغه‌چیان»

تهران- ایرنا- مدیر آکادمی باشگاه استقلال گفت: به طور حتم کوتاه‌کردن دست‌ دلال‌ها و واسطه‌ها از تیم‌های پایه‌ استقلال هدف بزرگ من است و اجازه نخواهم داد فردی از نام بزرگ استقلال سوءاستفاده کند.

«سعید مراغه‌چیان» یکی از بزرگان باشگاه استقلال محسوب می‌شود که سال‌ها پیراهن این تیم را پوشید و بازوبند کاپیتانی آبی‌پوشان را بر دستان خود بست و افتخارات زیادی را برای استقلال به ارمغان آورد.

او امروز (شنبه) با حکم احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال به عنوان مدیر آکادمی این باشگاه انتخاب شد تا از این پس فعالیت تیم‌های پایه‌ای آبی‌پوشان تهرانی زیر نظر وی انجام شود.

«مراغه‌چیان» امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: در ابتدا از مدیرعامل ، مدیران ارشد و معاونان باشگاه استقلال تشکر می‌کنم که از من حمایت کردند و امیدوارم جواب اعتماد آنها را به بهترین شکل ممکن بدهم.

وی افزود: از همه پیشکسوتان باشگاه استقلال برای حضور در آکادمی رخصت می‌گیرم و به طور حتم مشاوره‌های این عزیزان که سرمایه‌های گرانقدر استقلال هستند، می‌تواند راهگشای بسیاری از مسائل باشد. زحمات دوست خوبم اصغر حا‎جیلو در زمانی که مدیریت آکادمی را بر عهده داشت نیز قابل ستایش است و از او نیز تشکر می‌کنم.

مدیر اکادمی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: آکادمی باشگاه استقلال یک منبع و یک مرکز پرورش بسیار مهمی می‌تواند برای آینده تیم بزرگسالان باشد و اگر با مدیریت صحیح و علمی بر مبنای پیشرفته اصول و ابزار آموزشی و تربیتی همراه گردد روزهای بسیار طلای را برای استقلال رقم خواهد زد.

مراغه‌چیان تصریح کرد: اولین برنامه من برای آکادمی استقلال ترمیم زیرساخت‌ها و آماده‌سازی امکانات سخت‌افزاری از جمله محل تمرین تیم‌های پایه‌ای است.

وی اعلام کرد: انتخاب مربیان و کادر آموزشی و تربیت از میان نخبگان پیشکسوت که تعهد و تخصص ‌مهم‌ترین ویژگی آنها می‌باشد دومین برنامه من است.

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: به طور حتم کوتاه‌کردن دست‌ دلال‌ها و واسطه‌ها از تیم‌های پایه‌ استقلال هدف بزرگ من است و اجازه نخواهم داد فردی بخواهد از نام بزرگ استقلال سوءاستفاده کند.

رییس آکادمی استقلال افزود: انتخاب اسپانسر جهت پیشبرد اهداف آکادمی از برنامه‌های دیگر من محسوب می‌شود تا بتوانیم راهی را که می‌خواهیم به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. نکته مهم این است که تامین مالی آکادمی به هیچ عنوان هزینه محسوب نمی‌شود بلکه سرمایه‌گذاری برای آینده استقلال است.

مراغه‌چیان اظهار داشت: به احمد سعادتمند پیشنهاد دادم که تیم دوم استقلال را تشکیل دهیم که این نظر با موافقت او همراه شد. این اتفاق می‌تواند بازیکنانی را که در تیم‌های پایه‌ استقلال حضور دارند به این تیم منتقل کند تا تجربه کسب کنند.

وی در پایان گفت: استقلال تیم بزرگی است و لیاقت این را دارد در تمامی رده‌های سنی موفقیت‌های بزرگی را کسب کند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha