کتاب «اقشار آسیب پذیر و مددکاری اجتماعی» در یاسوج رونمایی شد 

 یاسوج- ایرنا- کتاب «اقشار آسیب پذیر و مددکاری اجتماعی» امروز شنبه در آیینی در شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد رونمایی شد. 

به گزارش ایرنا، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در این آیین، گفت: نویسنده کتاب «اقشار آسیب پذیر و مددکاری اجتماعی» عبدی دانش آموز یکی از امدادگران کمیته امداد استان است. 

قباد مبشری اظهار داشت: موضوع این کتاب شناخت انواع آسیب ‌های اجتماعی و نحوه تربیت مددکاران حرفه ‌ای در کمیته امداد امام  خمینی (ره) برای کمک به پیشبرد هر چه بهتر امور مربوطه است. 

وی افزود: کتاب «اقشار آسیب پذیر و مددکاری اجتماعی» پس از بررسی و تأیید در هیأت ارزیابی کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و  بویراحمد به چاپ رسید.  

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: پیشنهاد نشر این کتاب برای استفاده و بهره مندی مددکاران دیگر استان ها به مسؤولان حوزه پژوهش کمیته امداد کشور داده شده است. 

مبشری عنوان کرد: امید است که چاپ کتاب «اقشار آسیب پذیر و مددکاری اجتماعی» از سوی امدادگر کمیته امداد امام خمینی (ره)  کهگیلویه و بویراحمد آغاز راهی برای ثبت و انتقال دانش سایر کارکنان این نهاد در حوزه‌ های مختلف باشد. 

وی ابراز داشت: شناسایی، ثبت، مستندسازی، انتقال و بکارگیری دانش کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد اعم از  شاغلان و بازنشستگان در دستور کار بوده و با جدیت پیگیری می شود. 

عبدی دانش ‌آموز نویسنده کتاب «اقشار آسیب‌ پذیر و مددکاری اجتماعی» در این آیین با اهدای لوح سپاس و جوایز ارزنده تجلیل شد. 

تعداد مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۴۳ هزار خانوار با جمعیتی بیش از ۱۱۰ هزار نفر  است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =