بازنشستگان نمونه تامین اجتماعی خراسان رضوی تجلیل شدند

مشهد- ایرنا- همزمان با ۲۵ ذیحجه "روز خانواده و تکریم از بازنشستگان " مراسم تجلیل از بازنشستگان نمونه تامین اجتماعی خراسان رضوی به صورت مجازی و ویدئو کنفرانسی همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

سید محسن نظام خیر آبادی مدیر کل تأمین اجتماعی خراسان رضوی در این مراسم گفت: تأمین معیشت بازنشستگان از مصادیق تکریم آنان است و ما نیز از اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان که لبخند رضایت را بر لبان آنان نشاند خوشحالیم.

رییس اداره روابط عمومی تامین اجتماعی استان خراسان رضوی هم گفت : در این مراسم مجازی از آقای عباس علی سلطانی کیا از خراسان رضوی به عنوان بازنشسته نمونه کشوری و از آقایان سعید واسعی و سید احمد موسوی مهر به عنوان بازنشستگان نمونه سازمان تامین اجتماعی استان خراسان رضوی تجلیل و قدردانی شد. 

محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مصطفی سالاری مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی، عادل دهدشتی معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی و علی اصغر بیات رییس کانون عالی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از سخنرانان این مراسم بودند.

تعداد کل بیمه شدگان استان‌ خراسان رضوی  ۸۹۳ هزار و  ۶۱۲ نفر و تعداد بازنشستگان استان‌ ۲۵۴ هزار و ۱۴۰ نفر است که با احتساب افراد تحت تکفل بیمه شدگان و بازنشستگان، کل افراد تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی در خراسان رضوی  دو میلیون و ۸۷۲ هزار و ۵۹۲ نفر هستند.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =