حاج‌علی‌اکبری:  هنر امامان جمعه گفتمان سازی و هدایت فرهنگی است

تهران- ایرنا- رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، هنر امامان جمعه را گفتمان سازی، راهبری و هدایت فرهنگی دانست و گفت: امامان جمعه هر یک در حوزه ماموریتی خود باید مانند شهید بهشتی باشند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از معاونت ارتباطات و رسانه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، ششمین گردهمایی نمایندگان ولی فقیه و امامان جمعه مراکز استان‌ها به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین «محمدجواد حاج علی اکبری» رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در این گردهمایی، ضمن تبریک اعیاد امامت و ولایت و عید مباهله و قدردانی از مشارکت فعال نمایندگان ولی فقیه در جلسات به شرایط حساس و محدودیت‌های کرونا اشاره و بر ضرورت برنامه‌ریزی های ابتکاری در خصوص ماه محرم و صفر تاکید کرد.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به نقش نمایندگان ولی فقیه و امامان جمعه در اعتلای فرهنگی کشور اظهارکرد: شما نماینده گفتمانی امام امت در مناطق خود هستید و اگر انسجام و اتصال این شبکه از نمایندگان ولی فقیه، امامان جمعه و جماعت برقرار شود، می‌تواند سپهر به گفتمان ولایت را در سراسر کشور برقرار کند.

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبری سپس با تشریح برنامه اعتلای فرهنگی و رویکرد نهاد نماز جمعه بر اساس گفتمان امامین انقلاب برای رسیدن به قله شکوفایی، به تبیین ویژگی‌های امامان جمعه در ۲ حوزه سلوک شخصی و مدیریت فرهنگی پرداخت و گفت: هنر امامان جمعه گفتمان سازی، راهبری و هدایت فرهنگی است و هر یک باید مانند شهید بهشتی در حوزه ماموریتی خود باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha