نماینده مجلس: برنامه همکاری ایران و چین موجب گشایش اقتصادی است

یزد- ایرنا- رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه همکاری ایران و چین، ضرورتی است که موجب گشایش اقتصادی می‌شود.

"محمد صالح جوکار" روز شنبه در نشست مسوولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد به تحریم‌های ظالمانه دشمنان و آمریکا علیه ایران اشاره کرد و افزود: چین دومین قدرت جهان در بخش‌های مختلف است و عقد قرارداد با این کشور یک فرصت برای جمهوری اسلامی است و برخی مشکلات اقتصادی را رفع می‌کند .

وی با اشاره به وضعیت دولت آمریکا در جهان و منطقه و با بیان اینکه قدرت و هیمنه پوشالی آن در بین ملت‌ها در سطح دنیا دچار مشکل و شکست شده، ادامه داد: جایگاه آمریکای جنایتکار  در دنیا خیلی سست شده که این موضوع روشن است و مقام معظم رهبری نیز در بیانیه گام دوم انقلاب، دقیق به آن پرداخته‌اند.

این نماینده مجلس به اهمیت همکاری و حضور مردم در مسائل انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: مردم انقلابی و ولایتمدار همواره در صحنه حضور داشته و نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی داشته‌اند، بنابراین باید برای حل مسائل و مشکلات آنها اقدام کرد.

جوکار با قدردانی از فعالیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: این شورا در سطح میهن اسلامی سالانه برنامه‌های بسیار خوبی را اجرا و در برگزاری ایام‌الله و مراسمات مختلف ملی و مذهبی اقدامات اثرگذاری را انجام داده است.

وی گفت: نقش شوراهای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سطح کشور آن‌قدر اثرگذار است که با برگزاری بسیاری از مراسمات توانسته دسیسه‌ها و فتنه‌هایی که دشمن مدت‌های زیادی را برای آن برنامه‌ریزی کرده را خنثی کند.

استان یزد ۱۰ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =